شنیده‌ها حاکی از این است که نمایندگان برخی کشورهای عرب خاص ضد برجام به طور مجزا و در قالب تشکل عربی در وین حاضر شده‌اند و با ۱+۴ و آمریکا در حال رایزنی برای جلوگیری از پیشبرد گفتگوها هستند.
کد خبر: ۱۳۱۰۹۸۸
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، شنیده‌ها حاکی از این است که نمایندگان برخی کشورهای عرب خاص ضد برجام به طور مجزا و در قالب تشکل عربی، همانند زمانی که سعود الفیصل در زمان مذاکرات برجام به وین سفر کرد، تا با هدف سنگ اندازی، با آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها ملاقات کند، دوباره در وین حاضر شده‌اند و با 1+4 و آمریکا در حال رایزنی برای جلوگیری از پیشبرد گفتگوها هستند.

ضمن اینکه بنابر گزارش پلیس محلی، عناصر ضد انقلاب در چهار نقطه از این شهر، از جمله در مقابل هتل محل برگزاری مذاکرات، در اعتراض به گفتگوها مبادرت به برگزاری تجمع کرده‌اند.
 
پلیس اتریش حضور خود را نسبت به هفته قبل تقویت کرده و ترتیبات حفاظتی و امنیتی خاصی را به ویژه در برابر هتل محل برگزاری مذاکرات مقرر کرده است.
نشست کمیسیون مشترک برجام امروز به صورت حضوری از ساعت 15 به وقت تهران در محل گرند هتل وین آغاز می‌شود.
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان ریاست هیأت ایرانی را در این گفت‌وگوها بر عهده دارد.
نمایندگانی از سایر دستگاه‌ها از جمله بانک مرکزی، وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی نیز در این نشست حضور دارند.
انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا عهده‌دار ریاست این جلسه است و نمایندگان روسیه، چین، فرانسه، آلمان و انگلستان در این نشست شرکت دارند.  
برچسب ها: وین مذاکرات برجام
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها