نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی و رئیس هیأت مذاکره کننده این کشور امروز با معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در وین دیدار و گفت‌وگو کرد. نماینده چین هم دیروز با عراقچی ملاقات کرده بود و رایزنی‌ها ادامه دارد.
کد خبر: ۱۳۱۰۸۴۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی و رئیس هیأت مذاکره کننده روسیه امروز (چهارشنبه) با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیأت مذاکره کننده ایرانی در وین دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
در این دیدار که در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در وین برگزار شد، طرفین درباره وضعیت گفت‌وگوهای ایران و ۱+۴ بحث و تبادل نظر کردند.

«وانگ گون» رئیس هیأت چین در مذاکرات وین نیز عصر دیروز (سه‌شنبه) با حضور در محل اقامت عراقچی با وی دیدار و دو طرف در خصوص روند گفت‌وگوها و رایزنی‌ها در ارتباط با برجام و مسائل هسته‌ای بحث و تبادل نظر کردند.
 
لازم به ذکر است در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام، رایزنی‌های هیأت ایرانی با دیگر هیأت‌ها ادامه دارد.
 
هیأت ایرانی به ریاست عراقچی و با حضور نمایندگانی از وزارت نفت و بانک مرکزی برای شرکت در دور جدید گفت‌وگوها با گروه ۱+۴ و نماینده اتحادیه اروپا در چارچوب کمیسیون مشترک برجام روز گذشته (سه‌شنبه) ۲۴ فروردین ماه وارد وین شد. 

لازم به ذکر است، دور جدید نشست کمیسیون مشترک برجام ۱۳ فروردین ماه به صورت مجازی برگزار و پس از توافق حاصله مقرر شد روز سه‌شنبه ۱۷ فروردین این گفت‌وگوها به صورت حضوری و رو در رو دنبال شود و در نهایت هم این نشست برگزار و پس از آن توافق شد دو کارگروه در حوزه تحریم‌ها و هسته‌ای تشکیل و بررسی‌ها را انجام دهد.
نتایج بررسی‌های این دو کارگروه به نشست کمیسیون برجام در روز جمعه ۲۰ فروردین منعکس و اعلام شد که هیأت‌های برای تنفس و مشورت‌ به پایتخت‌ها برمی‌گردند و روز چهارشنبه ۲۵ فروردین دوباره در وین گردهم خواهند آمد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها