jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۰۷۹۹   ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۲

خبرگزاری های مختلف خبر می دهد که ممکن است رقابت های المپیک توکیو لغو شود. این رویداد سال گذشته با تعویق یک ساله روبرو شده بود و حالا اگر دوباره پای لغو در میان باشد به معنای تعطیل شدن کلی رقابت ها برای این دوره است.

به گزارش جام جم آنلاین ، میزان نارضایتی مردم ژاپن هر هفته در نظرسنجی خبرگزاری های مختلف آسیای شرق دور به خصوص کشور ژاپن نمایان می شود. بیش از 80 درصد مردم ژاپن مخالف این است که 100 روز دیگر المپیک آغاز شود. آنها یا خواستار لغو کلی رقابت ها هستند و یا خواستار تعویق مجدد یک ساله آن.

بیش از 92 درصد مردم ژاپن طبق نظرسنجی نظرسنجی اخیر کیودو نیوز به شدت نگران این هستند که طی دوره برگزاری رقابت های المپیک شیوع ویروس کرونا شدت بگیرد و یک بحران انسانی به وجود بیاید.

روزنامه تایمز نیز در گزارشی المپیک توکیو را «سخت ترین المپیک» تاریخ معرفی کرده است.

از امروز تا آغاز المپیک 100 روز دیگر باقی مانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها