jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۰۷۹۹   ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۲

خبرگزاری های مختلف خبر می دهد که ممکن است رقابت های المپیک توکیو لغو شود. این رویداد سال گذشته با تعویق یک ساله روبرو شده بود و حالا اگر دوباره پای لغو در میان باشد به معنای تعطیل شدن کلی رقابت ها برای این دوره است.

به گزارش جام جم آنلاین ، میزان نارضایتی مردم ژاپن هر هفته در نظرسنجی خبرگزاری های مختلف آسیای شرق دور به خصوص کشور ژاپن نمایان می شود. بیش از 80 درصد مردم ژاپن مخالف این است که 100 روز دیگر المپیک آغاز شود. آنها یا خواستار لغو کلی رقابت ها هستند و یا خواستار تعویق مجدد یک ساله آن.

بیش از 92 درصد مردم ژاپن طبق نظرسنجی نظرسنجی اخیر کیودو نیوز به شدت نگران این هستند که طی دوره برگزاری رقابت های المپیک شیوع ویروس کرونا شدت بگیرد و یک بحران انسانی به وجود بیاید.

روزنامه تایمز نیز در گزارشی المپیک توکیو را «سخت ترین المپیک» تاریخ معرفی کرده است.

از امروز تا آغاز المپیک 100 روز دیگر باقی مانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر