فرمانده انتظامی ایلام خبر داد؛

کشف بیش از ۸ تن مرغ زنده قاچاق در بدره

جانشین انتظامی استان ایلام از کشف پنج هزار و ۴۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی، بهداشتی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۰۷۴۴
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ شهاب عزیز زاده گفت: در راستای تشدید طرح مبارزه با قاچاق کالا خصوصاً کالاهای سلامت محور و به منظور مقابله هدفمند با پدیده قاچاق و در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر فعالیت عده‌ای در این خصوص، موضوع به صورت ویژه در دستور کار آگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی طی هماهنگی با مرجع قضائی، نسبت به شناسایی عامل توزیع کننده لوازم آرایشی، بهداشتی قاچاق در سطح شهر ایلام اقدام و در این راستا موفق به کشف پنج هزار و ۴۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتی شدند.

جانشین انتظامی استان ایلام با بیان اینکه ارزش ریالی کالای مکشوفه توسط کارشناسان مربوطه سه میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این راستا یک متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

عزیز زاده با بیان اینکه مقابله شبانه روزی با فعالیت غیر قانونی دلالان و قاچاقچیانی که باعث اخلال در نظام اقتصادی و به خطر افتادن سلامت جامعه می‌شود، ادامه دار بوده، گفت: پلیس امنیت اقتصادی با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان و هنجارشکنان را نخواهد داد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها