رییس پلیس فتای تهران بزرگ خبر داد؛

دستگیری فروشنده انسولین‌ های تقلبی در پایتخت

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت:

نسخه عطارباشی مشتری را به کام مرگ فرستاد

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از دستگیری متصدی یک عطاری خبر داد که با تجویز داروی تقلبی باعث فوت یکی از شهروندان شده بود.
کد خبر: ۱۳۱۰۷۱۸

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از دستگیری متصدی واحد صنفی عطاری خبر داد که به علت تجویز داروهای غیرمجاز موجب فوت یکی از شهروندان شده بود.

سرهنگ مرادی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پرونده‌ای مبنی بر تخلف متصدی یک واحد صنفی عطاری در محدوده کیانشهر به معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی ارجاع شد که چکیده پرونده نشان از این داشت‌که متصدی واحد صنفی با تجویز داروهای لاغری تقلبی و غیرمجاز موجب فوت یکی از شهروندان شده است.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: هویت متصدی و نشانی واحد صنفی شناسایی و با اخذ دستور قضائی تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی این پلیس، روز گذشته بیست و سوم فروردین ماه به نشانی متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی وی را دستگیرکنند.

وی با بیان اینکه واحد صنفی عطاری متخلف با دستور قضائی پلمب شد، افزود: متهم پس از انتقال به معاونت نظارت بر اماکن این پلیس به جرم ارتکابی اعتراف و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی روانه دادسرا شد.

سرهنگ مرادی از شهروندان خواست: از مصرف دارو به طور خودسرانه و تهیه آن از افراد غیر متخصص به شدت خودداری کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها