jamejamonline
هرمزگان عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۶۴۷   ۲۴ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۴:۴۱

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بندرعباس:

نشان می دهیم فوتبال بانوان هرمزگان پتانسیل بالایی دارد

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: با استفاده از بازیکنان تمامأ بومی سعی می کنیم نماینده افتخارآفرینی برای فوتبال هرمزگان باشیم

title

به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان ، سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: با استفاده از بازیکنان تمامأ بومی سعی می کنیم نماینده افتخارآفرینی برای فوتبال هرمزگان باشیم

کلثوم دارا افزود: در فرصت کمی که از تشکیل تیم بانوان شهرداری بندرعباس تا آغاز مسابقات مرحله نخست لیگ دسته اول کشور داشتیم، تمامی تلاش خود را برای کسب هماهنگی و آمادگی لازم به کار بستیم.

وی با بیان اینکه با استفاده از بازیکنان تمامأ بومی سعی می کنیم نماینده افتخارآفرینی برای فوتبال هرمزگان باشیم، اظهار کرد: با حضور بازیکنانی همچون حمیده سلطانی، مریم مرادی زاده و ملیحه نورالدینی که از تجربه بالایی برخوردار هستند در کنار سایر بازیکنان جوان تلاش مان حضور موفق و صعود به مرحله بعدی است.

دارا با اشاره به اینکه تلاش می کنیم پس از صعود از مرحله نخست با برنامه بهتری راهی مرحله بعدی مسابقات شویم، خاطرنشان کرد: اکثر بازیکنان تیم شهرداری بندرعباس تجربه فوتسالی دارند و باید تلاش کنیم درزمین فوتبال هم کیفیت بالایی از خود نشان دهیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بندرعباس با بیان اینکه حضور یک تیم از هرمزگان پس از سال ها در سطح فوتبال کشور جای خوشحالی دارد، عنوان کرد: باید از شهردار و مدیرعامل باشگاه فرهگی ورزشی شهرداری بندرعباس به واسطه اعتمادش به فوتبال بانوان و ایجاد این ظرفیت تقدیر و تشکر کنم.

مسابقات لیگ دسته اول بانوان کشور در مرحله نخست با حضور تیم های شاهین کرمان، مشتقین ایرانیان تهران، ملی پوشان شهرکرد، جندی شاپور دزفول و شهرداری بندرعباس به میزبانی بندرعباس از ۱۹ فروردین ماه در ورزشگاه خلیج فارس برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها