بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا خبر داد؛

دیدار با ۵۷۰ ایثارگر در بوئین‌زهرا

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از دلجویی جانباز نخاعی بابلسری و بازداشت فرد اهانت کننده به این جانباز خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۰۶۳۳
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور در واکنش به برخورد نامناسب با یک جانباز گرانقدر در شهرستان بابلسر با ابراز تأسف از وقوع این حادثه اظهار داشت: این اتفاق که در شهر بابلسر رخ داده ‌موجب تألم و تأثر فراوان جامعه ایثارگری مازندران شد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بلافاصله شکایت رسمی برای احقاق حقوق این جانباز را در دستور کار قرار داد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تأکید کرد: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی بلافاصله پس از دریافت شکایت، فرد اهانت کننده به جانباز عزیزمان را بازداشت کردند.

وی تصریح کرد: عموم مردم استان مازندران همواره قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های جانبازان عزیز کشورمان بوده و جامعه ایثارگری و آحاد مردم این استان ضمن محکومیت این اقدام به هیچ وجه اجازه نخواهند داد خدشه‌ای به هویت جانبازان و ایثارگران گرانقدر کشورمان وارد شود.‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران تا احقاق حق کامل این جانباز و برخورد قضایی با خاطیان، این پرونده را پیگیری خواهد کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از تماس تلفنی سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با این جانباز بابلسری خبر داد و گفت: پس از وقوع این حادثه، اوحدی ضمن تماس با این جانباز و دلجویی از او دستورات لازم برای پیگیری موضوع را صادر کرد‌.

همچنین در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی در خصوص برخورد نامناسب و غیرقانونی مامور انتظامی با جانباز گرانقدر؛ سرهنگ زارع فرماندار شهرستان بابلسر بهمراه برخی مقامات شهرستان با حضور در منزل جانباز عزیز نسبت به دلجویی از ایشان اقدام کردند.

جانباز نخاعی دفاع مقدس در بابلسر، برای سهولت در عبور از شهرداری بابلسر تقاضا می کند تا از پیاده رو یک راهی را برای ویلچر او درست کنند، چند ماه این امر به تاخیر می افتد تا اینکه با بدنی نحیف ، خود دست به‌کار می‌شود، اقدام او که هیچ تعارضی با همسایه‌اش ندارد، مورد مخالفت همسایه‌اش قرار می‌گیرد، مامور نیروی انتظامی که از راه می رسد به جای کمک به جانباز مظلوم و یا حتی سئوال از او به او حمله می‌کند و او را به زمین می‌زند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها