title
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از آمادگی برای همکاری با شهرداری شاندیز در پروژه های این منطقه زیبایی ییلاقی ازجمله مجتمع بوستان سرخاندیز به منظور کمک به توسعه ظرفیتهای گردشگری این شهر خبرداد.
کد خبر: ۱۳۱۰۶۱۳

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، محمد سنجری در جلسه هیات مدیره شرکت مجتمع گردشگری بوستان سرخاندیز که با حضور بهرام نکاحی شهردار شاندیز و خجسته مدیرعامل این شرکت، عنوان کرد: ظرفیتهای خوبی در شهر گردشگرپذیر شاندیز وجود دارد که می توان در قالب همکاریهای مشترک و استفاده از توان تخصصی سازمان همیاری و به ویژه دربخش گردشگری برای تقویت و بهره وری حداکثری از آنها برنامه ریزی کرد.

وی مجتمع گردشگری بوستان سرخاندیز را یکی از پروژه های مهم شاندیز دانست و افزود: رسالت سازمان همیاری، کمک و ارائه پشتبانی های لازم به شهرداریها است لذا با عنایت یه اینکه سازمان یکی از سهامداران این مجموعه است، می توانیم با استفاده از ظرفیتهای موجود و بر اساس اولویت های شهرداری شاندیز در این پروژه و دیگر طرح های گردشگری و تفریحی این شهر مشارکت داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به موقعیت مناسب این مجتمع گردشگری، اجرای طرح های مختلف می تواند در جذب توریست داخلی و خارجی، ارزآوری و ایجاد ظرفیتهای اقتصادی و درآمدزایی پایدار برای شهرداری شاندیز نقش موثری داشته باشد.

وی با اشاره به توانمندیهای مختلف سازمان همیاری در جهت مشارکت در ارتقاء مدیریت شهری، ادامه داد: علاوه بر ظرفیت همکاری در حوزه های سرمایه گذاری؛ سازمان همیاری این امکان را دارد تا در حوزه مشاوره، اجرا، تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز شهری، در کنار شهرداری و مجموعه سرخاندیز باشد به سرعت بخشیدن در پروژه ها و رسیدن به اهداف توسعه ای مسئولان این شهر کمک کند.

گفتنی است در جلسه هیات مدیره امروز شرکت مجتمع گردشگری سرخاندیز در خصوص پیگیری برنامه های سال جاری، پیگیری صدور اسناد و ... این پروژه از استانداری و دیگرارگانهای ذی ربط تصمیم گیری شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها