مشکلات هنرمندان سمنان قبل و بعد از شیوع ویروس کرونا در گفت‌وگو با مدیران فرهنگی این استان

سمنان در انتظار یک روز خوب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

صدور هزار و ۷۰ هنرکارت برای هنرمندان استان قزوین

title
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: هزار و ۷۰ هنرکارت تاکنون برای هنرمندان استان صادر شده که به تدریج در حال توزیع بین هنرمندان است.
کد خبر: ۱۳۱۰۴۷۱

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مراسم اهداء نمادین هنرکارت به دو هنرمند استان گفت: واریز نیم درصدی امتیاز نقدی در هر خرید به هنرکارت، واریز آنی کمک مستمری افرادی که تحت پوشش صندوق اعتباری هنر هستند و واریز آنی هزینه‌های بیمه تکمیلی کسانی که برای بیمه تکمیلی هنرمندان ثبت نام کرده اند از مزایای هنر کارت است.

اسماعیلی افزود: هنرمندانی که هنر کارت آن‌ها ارسال نشده می‌توانند با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه برای دریافت مبلغ واریزی به شعب بانک آینده در سراسر استان مراجعه کنند.

او با بیان اینکه دریافت هنرکارت محدودیت زمانی ندارد، افزود: هنرمندان می‌توانند رزومه فرهنگی و هنری، رسانه‌ای و قرآنی خود را به اداره‌ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال و پس از بررسی‌های لازم برای ثبت نام هنر کارت اقدام کنند.

در مراسمی به صورت نمادین به استاد احمد پیله چی از هنرمندان پیشکسوت خوشنویسی و استاد غلامحسین لطفی پیشکسوت تئاتر و سینما که هر دو دارای نشان درجه یک هنری هستند هنرکارت ویژه اعضای صندوق اعتباری هنر اهداء شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها