jamejamonline
قزوین عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۳۲۶   ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۲

فرمانده قرارگاه مبارزه با کرونا استان

بازاریان داوطلبانه در قطع زنجیره کرونا همکاری کنند

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: بازاریان در قطع زنجیره ابتلا به کرونا نقش مهمی دارند و باید با تعطیلی داوطلبانه برای تحقق این موضوع همکاری کنند.

title

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، منوچهر حبیبی فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در استان در جلسه فوق العاده قرارگاه مقابله با کرونا که با موضوع بازار تشکیل شد، افزود: در شرایط کنونی هیچ کاری واجب‌تر از مقابله با ویروس کرونا نیست، چون بحث سلامت مردم و جان آن‌ها در میان است و باید همه امکانات در اختیار ستاد کرونا قرار گیرد.

وی با تاکید بر پرهیز از ساده انگاری کرونا، افزود: یکی از جا‌های بسیار مهم در کنترل شیوع کرونا بازار و مراکز فروش است و باید به سرعت تمهیدات لازم را برای قطع زنجیره انتقال در آن‌ها بیندیشیم.

حبیبی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات روسای اتحادیه‌ها و اتاق اصناف در ماه‌های گذشته، افزود: با توجه به وضعیت قرمز استان از نظر شیوع کرونا درخواست داریم اتحادیه‌ها و اتاق اصناف استان همکاری بیشتری داشته باشند تا هرچه سریعتر شاهد قطع انتقال زنجیره کرونا باشیم.

معاون استاندار ادامه داد: شرایط کسبه را در این شرایط اقتصادی درک می‌کنیم، ولی راهی جز این نداریم که با تعطیلی داوطلبانه بازار، جلوی شیوع بیشتر کرونا را گرفته و با موج اخیر کرونا مقابله کنیم.

وی ادامه داد: اگر ظرف این هفته دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت نکنیم و جلوی شیوع این ویروس را نگیریم، هیچ‌کس از ابتلا به بیماری کویید ۱۹ در امان نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها