مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اعلام کرد؛

ارائه خدمات حقوقی رایگان به مددجویان کمیته امداد

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در ماه مبارک رمضان برنامه های کمیته امداد با راه اندازی 20 آشپزخانه طبخ 600 هزار پرس غذا، توزیع 50 هزار سبد غذایی خشک و جذب بیش از 6 هزار حامی برای ایتام از سر گرفته می شود.
کد خبر: ۱۳۱۰۲۹۴

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال هم همانند سال گذشته با قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان و به منظور دستگیری از نیازمندان،برنامه های کمیته امداد با افتتاح 20 آشپزخانه طبخ غذای گرم، توزیع بیش از 50 هزار سبد غذایی خشک و جذب 6 هزار حامی برای ایتام از سر گرفته می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر تا کید کرد: تمام مراحل کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.
وی در ادامه افزود: با راه اندازی 20 آشپزخانه در همه شهرستانهای استان، روزانه 20 هزار پرس غذای گرم طبخ و میان نیازمندان توزیع می شود که برنامه داریم تا پایان ماه مبارک بیش از 600 هزار پرس غذا توزیع شود.

لطفی با اشاره به توزیع 50 هزار بسته جیره غذایی خشک میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان گفت: این بسته های غذایی شامل برنج، روغن، رب، ماکارونی،حبوبات و ... می باشد که ارزش تقریبی آن به 400 هزار تومان می رسد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه بیش از 7 هزار فرزند یتیم و محسنین در استان تحت حمایت این نهاد هستند گفت: نیاز به جذب 6 هزار حامی برای حمایت مادی و معنوی از این فرزندان داریم که امید داریم بتوانیم در ماه مبارک رمضان از این حامیان دعوت به عمل آوریم.

لطفی خاطر نشان کرد:امسال نیز در تلاش هستیم به همت تمامی امدادگران، نیروهای بسیجی ، جهادی ، مردمی و استفاده از ظرفیت خیران،اصناف،سازمان ها، نهادها،دانشگاه ها،موسسات خیریه و .... یکبار دیگر عزم ملی در اطعام نیازمندان را در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی اجرایی نماییم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر یاد آور شد: سال گذشته علیرغم وجود بیماری کرونا و ایجاد مشکلات اقتصادی برای تمام اقشار جامعه،خوشبختانه خیران با مشارکت فعالانه و اهداء کمک های نقدی و غیر نقدی کمیته امداد استان را همراهی نمودند و در کنار این نهاد به کمک نیازمندان آمدند.

لطفی یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی، کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها