مدیرکل ورزش و جوانان ایلام از اعزام ۶ دونده ایلامی در رشته دو و میدانی در ۲ بخش زنان و مردان به مسابقات بین المللی مشهد خبر داد
کد خبر: ۱۳۱۰۰۷۷

به گزارش جام جم آنلاین ایلام؛ مظفر علی شائی افزود: دوندگان ایلامی در بخش زنان الهه علیزاده در رشته پرتاب وزنه، شکوفه داوری در ۴۰۰ متر و ساجده فانی در ۸۰۰ متر به مربیگری و سرپرستی نسرین سلیمانی به این رقابت ها اعزام شدند.
وی ادامه داد:  در تیم مردان نیز خلیل و جلیل ناصری هر دو در سه هزار متر با مانع و پنج هزار متر و میلاد رحیمی در هزار و ۵۰۰ متر با مربیگری و سرپرستی کریم دانش در این مسابقات به رقابت می پردازند.
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور در بخش زنان ۱۹ و ۲۰ و رقابت‌های مردان بصورت مسابقات بین المللی و با حضور کشورهای مختلف در مشهد ۲۲ و ۲۳ فروردین ماه سال جاری برگزار می شود.
علی شائی افزود: در این دوره از مسابقات عباس فتحی، مسوولیت برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی دو و میدانی به میزبانی ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد را بر عهده دارد.
لازم به ذکر است در این مسابقات دوندگانی از کشورهای قطر، عمان، افغانستان، بحرین، هند، پاکستان، ترکیه، قزاقستان، کویت و عراق به همراه ورزشکاران کشورمان با هم رقابت می کنند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها