jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۹۸۸۲   ۱۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۱:۰۲

جواد خواجوی: ابومسلم که عشق است

جوان که بودم پرسپولیس را دوست داشتم

جواد خواجوی را خیلی‌ها تا قبل از این‌که در سریال «نوروز رنگی» بازی کند بیشتر در اینستاگرام و با صداگذاری روی ویدئوهای مختلف می‌شناختند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، اما حالا او شناخته شده‌تر از قبل است و در چارچوبی دارد حرکت می‌کند که جدی‌تر به بازی و بازیگری فکر کند. هر چند خواجوی تئاتری است و تحصیلات آکادمیکش را هم در همین زمینه فیلم و سینما انجام داده است. با جواد خواجوی هم برای دقایقی کوتاه گپ فوتبالی زدیم که در زیر می‌خوانید.

آقا‌جواد یک‌راست می‌رویم سراغ فوتبال. استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟

خب من در نوجوانی طرفدار پر و پا قرص پرسپولیس بودم و با جدیت بازی‌های این تیم را دنبال می‌کردم.

یعنی الان هوادار این تیم نیستید؟

نه این‌که هوادار نباشم اما سعی می‌کنم فوتبال تماشا کنم و بازی‌های هر تیمی که خوب بازی می‌کند را ببینم. مثلا من بازی‌های استقلال را هم تماشا می‌کنم و دوست‌های فوتبالی هم زیاد دارم.

اما بدون شک طرفدار سر‌سخت تیم‌های مشهدی هستید. درست است؟

بدون شک.ابومسلم که عشق است، شهر خودرو هم تیم خوبی است. آن سال‌های قبل، قبل از این‌که معروف شوم با حمید‌علی عسگری که در ابومسلم بازی می‌کرد دوست بودم. حمید بعدا به پرسپولیس پیوست.

با استقلالی‌ها هم دوست هستی؟

بله.مثلا آن روز آرش برهانی را دیدم و کلی کیف کردم. در کل می‌خواهم بگویم الان فوتبال برایم طوری شده که بازی هر تیمی که زیبا بازی کند را تماشا می‌کنم. فرقی هم نمی‌کند پرسپولیس باشد یا استقلال، سپاهان باشد یا پدیده. هر تیمی که خوب بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر