مروری بر حضور فوتبالیست‌ها در سینما به بهانه حضور زلاتان در فیلم جدید آستریکس و اوبلیکس

آکتورهای فوتبالی سینما

جواد خواجوی: ابومسلم که عشق است

جوان که بودم پرسپولیس را دوست داشتم

جواد خواجوی را خیلی‌ها تا قبل از این‌که در سریال «نوروز رنگی» بازی کند بیشتر در اینستاگرام و با صداگذاری روی ویدئوهای مختلف می‌شناختند.
کد خبر: ۱۳۰۹۸۸۲

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، اما حالا او شناخته شده‌تر از قبل است و در چارچوبی دارد حرکت می‌کند که جدی‌تر به بازی و بازیگری فکر کند. هر چند خواجوی تئاتری است و تحصیلات آکادمیکش را هم در همین زمینه فیلم و سینما انجام داده است. با جواد خواجوی هم برای دقایقی کوتاه گپ فوتبالی زدیم که در زیر می‌خوانید.

آقا‌جواد یک‌راست می‌رویم سراغ فوتبال. استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟

خب من در نوجوانی طرفدار پر و پا قرص پرسپولیس بودم و با جدیت بازی‌های این تیم را دنبال می‌کردم.

یعنی الان هوادار این تیم نیستید؟

نه این‌که هوادار نباشم اما سعی می‌کنم فوتبال تماشا کنم و بازی‌های هر تیمی که خوب بازی می‌کند را ببینم. مثلا من بازی‌های استقلال را هم تماشا می‌کنم و دوست‌های فوتبالی هم زیاد دارم.

اما بدون شک طرفدار سر‌سخت تیم‌های مشهدی هستید. درست است؟

بدون شک.ابومسلم که عشق است، شهر خودرو هم تیم خوبی است. آن سال‌های قبل، قبل از این‌که معروف شوم با حمید‌علی عسگری که در ابومسلم بازی می‌کرد دوست بودم. حمید بعدا به پرسپولیس پیوست.

با استقلالی‌ها هم دوست هستی؟

بله.مثلا آن روز آرش برهانی را دیدم و کلی کیف کردم. در کل می‌خواهم بگویم الان فوتبال برایم طوری شده که بازی هر تیمی که زیبا بازی کند را تماشا می‌کنم. فرقی هم نمی‌کند پرسپولیس باشد یا استقلال، سپاهان باشد یا پدیده. هر تیمی که خوب بازی کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها