جادو و جادوگری هنوز هم در فوتبال ایران رونق دارد

مربی نمی‌خواهیم ! جادوگر هست!

نادر فریاد‌شیران: بله،هنوز هم در فوتبال جادوگر داریم

نادر فریاد‌شیران یکی از مربیان مشهور ایران است که سابقه مربیگری در لیگ‌برتر را هم دارد. او نخستین نفری بود که در وانفسای لاپوشانی کردن اسامی جادوگران و ساحران، مهمان تلفنی برنامه نود شد و یک نام را فریاد زد:«امیر اسکندری.»
کد خبر: ۱۳۰۹۷۱۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم،  به بهانه وجود شایعه جادوگری در فوتبال ایران با نادرفریاد‌شیران تماس گرفتیم. او که دل پر دردی دارد و مثل همه از انتصاب‌ها در فدراسیون و تیم‌ملی متعجب است، حضور جادوگر را تایید می‌کند و از این می‌گوید که این جادوگر وجود دارد و اصلا بعید نیست انتصاب‌های اخیر ارتباطی به او داشته باشد.

 

این روزها انتخاب‌هایی در فدراسیون فوتبال می‌شود که ...

اجازه بدهید؛ من نمی‌خواستم به هیچ عنوان درباره فدراسیون فوتبال، انتخاب‌های انجام شده و شخص عزیزی‌خادم حرف بزنم اما مگر آقایان می‌گذارند؟ می‌خواستم یکی- دو ماه صبر کنم ببینم چه می‌شود اما دیدم صبر جایز نیست. آقای عزیزی‌خادم، داری راهی را می‌روی که به آن می‌گویند کج‌راهه. این کج‌راهه به همان ترکستان می‌رود. من از مهرعلی شروع می‌کنم. ایشان دوست خود من هستند و ارادت ویژه‌ای هم دارم اما انتخاب آقای مهرعلی چه سنخیتی با فوتبال دارد. یا انتخاب آقای قنبرزاده. شاید خیلی‌ها بگویند که ایشان در نفت بوده‌اند، بله بوده‌اند اما مدیر بوده‌اند.

مدیر رسانه‌ای و سرپرست تیم‌ملی چطور؟

به آنجا هم می‌رسم. آیا صرف این‌که قنبرزاده مدیر نفت بوده کفایت می‌کند که دبیر کل باشد؟ آقای عزیزی‌خادم ما کلی میزبانی مهم را از دست داده‌ایم، شما چه کار کردید؟ قدمی برداشتید؟ متاسفم که بگویم با این رویه راه به جایی نخواهیم برد. مجتبی خورشیدی را چه کسی بهتر از من می‌شناسد؟.مربی بوده و در لیگ‌های مختلف هم غیر از لیگ‌برتر مربیگری کرده است اما ایشان چه سابقه بین‌المللی دارد؟ سرپرست باید به مقررات آ‌گاهی داشته باشد، زبان انگلیسی بلد باشد و... آقای خورشیدی در کدام جلسه بین‌المللی قبل از بازی حضور داشته است؟ اصلا بلد است این کارها را انجام بدهد؟ این همه آدم که رزومه و تجربه این کار را داشتند انتخاب نشدند آن وقت...

این انتصاب‌ها می‌تواند به شایعه‌ای که به وجود آمده ربط داشته باشد؟

عزیزی‌خادم و دوستانش را آورده‌اند تا روی خراب‌کاری‌های فدراسیون قبلی سرپوش بگذارند و به قول خودمان ماست‌مالی کنند. من یک چیز به شما می‌گویم. هر کسی از دل باشگاه سایپای سابق و پاس سابق که این روزها در فوتبال فعالیت می‌کند، از زمان مدیریت بعضی از دوستان، با امیر اسکندری در ارتباط است، جرات نداشت اسم او را به زبان بیاورد اما من آوردم و گفتم اسمش امیر اسکندری است. مطمئن باشید با دوستان هم همکاری دارد و شرط می‌بندم که دوستان هم منکر آن نخواهند شد. اما یک نکته را فراموش نکنید، هر کسی با اسکندری کار کرد عاقبت به خیر نشد و به پست و مقامی نرسید. آقای عزیزی‌خادم با این انتصاب‌ها و اتفاق‌هایی که دارد می‌افتد اگر تیم‌ملی نتیجه نگیرد شما روی‍تان می‌شود بمانی و دوباره کار کنی؟ مگر ما آدم خبره در این فوتبال‌مان نداریم؟

هیلدا حسینی خواه - گروه ورزش / روزنامه جام جم 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها