jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۹۶۶۶   ۱۷ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۲

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران:

دورکاری ادارات در شهرهای قرمز و نارنجی یک الزام است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با تاکید بر اجرایی شدن دورکاری ادارات در شهرهای نارنجی و قرمز تاکید کرد: اجرای دورکاری در این شهرها یک الزام است و با خاطیان برخورد قانونی می شود.

به گزارش جام جم آنلاین، غلامرضا عباس پاشا عصر سه شنبه در این باره به ایرنا گفت:‌ طبق مصوبه ستاد ملی کرونا از روز گذشته دستور اجرای دورکاری کارمندان دستگاه های دولتی در شهرهای قرمز و نارنجی ابلاغ شد و فرمانداران به همراه مدیران دستگاه های اجرایی موظف به اجرای این مصوبه هستند.

وی افزود:‌ بازرسان حتما از نحوه حضور کارمندان بازدید و با خاطیان برخورد خواهند کرد و قطعا مدیرانی دستگاه های اجرایی که این مصوبه را رعایت نکنند به دادگاه تخلفات اداری معرفی می شوند.

عباس پاشا تاکید کرد: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می توانند حداکثر تا ۵۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا ۳۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد:‌ شاهد موج چهارم ویروس کرونا در شهر تهران و سایر شهرستان های هستیم و باید در این زمینه تردد شهروندان را در شهر کاهش دهیم.

به گفته وی، تهران هم اکنون در شرایط قرمز قرار دارد و قطعا ستاد ملی کرونا تمهیداتی برای تهران در روزهای آینده در نظر می گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها