رئیس پلیس راهور:

مجوز ورود به خطوط ویژه شامل سفرا و نمایندگان مجلس نمی‌شود

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه مجوز ورود به خطوط ویژه شامل حال سفرا و نمایندگان مجلس نمی‌شود، گفت: این مجوز شامل رییس دولت، معاونان وزارتخانه‌ها، رئیس مجلس و نایب رئیس و برخی روسای کمیسیون‌ها خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۰۹۴۶۶
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، سردار سید کمال هادیانفر روز دوشنبه در نشست خبری و در پاسخ به سئوال ایرنا در مورد ساز و کار صدور مجوز ورود به خط ویژه گفت: مجوز ورود به خطوط ویژه به عهده شورای امنیت کشور (شاک) است افرادی که مشمول بوده و دارای رده محافظ، همراه و راننده هستند تعیین می شود و به صورت سالانه به پلیس راهور ابلاغ شده و تنها مرجع صدور مجوز در این زمینه پلیس راهور ناجا است.  
 
وی افزود: لیست ارایه شده توسط شاک دارای برگه های هالوگرام است و برای کلان شهرها مشخص است و این مجوز به اسم فرد صادر نمی شود بلکه به نام خودرو و سمتی که افراد دارند، صادر می شود.   
 
رئیس پلیس راهور ناجا در مورد شکایت نماینده سبزوار از پلیس و سرباز در حادثه اخیر گفت: بعد از این اتفاق بلافاصله پلیس راهور از طریق تیم های حقوقی شکایت خود را به دادسرا ارایه کرده و براساس آخرین گزارش به زودی کیفرخواست صادر می شود.  
 
هادیانفر افزود: سال گذشته بعد ازشکایت پلیس به مراجع قضایی در سازمان قضایی شکایت کرده و براساس قانون یک پرونده در دو حوزه قابل رسیدگی نیست تا این لحظه نیز سازمان قضایی براساس شکایت این نماینده از ما توضیحی نخواسته و شکایت اصلی توسط پلیس در دادسرا در حال رسیدگی است.
 
انتشار فیلمی از نحوه برخورد یک نماینده مجلس با مامور وظیفه راهور (نیروی انتظامی)  بازتاب گسترده‌ای در فضای رسانه ای داشته است.
 
در این فیلم گفته می‌شود خودروی این نماینده حین عبور غیرقانونی از خط ویژه در یکی از خیابان‌های تهران با هشدار مامور راهور مواجه شده و به گفته شاهدان، سرانجام این مواجهه منجر به جر و بحث و سیلی این نماینده بر صورت سرباز وظیفه شده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها