مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان

اختصاص ۲ هزار میلیارد ریال برای رشد زیرساخت شهرک‌های صنعتی قزوین

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار از منابع این شرکت در سال
حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار از منابع این شرکت در سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" برای رشد زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۰۹۴۳۳

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، حمیدرضا خانپور افزود: این میزان اعتبار صرف تقویت شبکه برق، آبرسانی، گازرسانی، خیابان کشی و توسعه فضای سبز و تکمیل طرح های تصفیه خانه ای در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآور شد: سال گذشته هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده بود.

خانپور با بیان اینکه طی سال های اخیر قزوین رتبه های برتر کشور در جذب سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی را به خود اختصاص داده است،خاطر نشان کرد: با ایجاد زیرساخت های مناسب و همراهی و همدلی دستگاه های مختلف امیدواریم این روند را در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی" نام گذاری شده است، تداوم ببخشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، ایجاد یک شهرک صنعتی در جوار بزرگراه غدیر، توسعه شهرک صنعتی کاسپین یک و حیدریه و رونق بخشی به شهرک صنعتی کوهین را با جذب سرمایه گذار از اولویت های کاری امسال این شرکت عنوان کرد.

استان قزوین دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها