jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۸۳۶۶   ۰۲ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۰:۳۶

اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیم فوتبال زوریا اوکراین مورد علاقه تیم‌های ایتالیایی است و این مسئله باعث بروز اختلاف و چالش بین تیم زوریا و فنرباغچه بر سر این مهاجم شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، اللهیار صیادمنش مهاجم جوان و ایرانی به صورت قرضی از تیم فنرباغچه به تیم زوریا لوهانسک اوکراین منتقل شد و این فصل عملکرد قابل قبولی در اوکراین داشته است. چندی پیش مطبوعات ترکیه اعلام کردند صیادمنش پیشنهاد ۸ میلیون یورویی از تیم شاختار دونتسک اوکراین دارد که رئیس باشگاه زوریا آن را تکذیب کرد.

بعد از گذشت چند روز از انتشار آن خبر، «الکساندر دنیسوف» یکی از مجریان برنامه‌های فوتبال در اوکراین پشت پرده ماجرای پیشنهادات صیادمنش را افشا و اعلام کرد این مهاجم ایرانی مورد توجه تیم‌هایی از سری آ ایتالیا قرار گرفته است. همین مسئله باعث ایجاد چالش بین دو باشگاه زوریا و فنرباغچه ترکیه بر سر انتقال مهاجم ایرانی شده است.

دنیسوف در این ارتباط گفت: «داستان اللهیار جالب و حتی خنده دار است. فنرباغچه این بازیکن را خرید ولی فرصتی برای بازی به او نداد. آنها فوتبالیست توانمندی را خریداری کردند اما تصویری از او نداشتند. بنابراین او به زوریا قرض داده می‌شود. قرارداد اجاره‌ای برای یک سال و نیم با گزینه خرید دائمی ۲.۵ میلیون (احتمالاً یورو). هیچکس در آن لحظه در باشگاه فنرباغچه به صورت جدی روی صیادمنش حساب نکرد.

زوریا حتی حقوق کامل را به اللهیار پرداخت نمی‌کند. زوریا ۱۰ و فنرباغچه ۲۰ هزار به این بازیکن می‌دهند. اکنون علاقه مندی های جدی به صیادمنش از سوی باشگاه‌های سری آ ایتالیا وجود دارد. قیمت از ۵ تا ۷ میلیون (احتمالاً یورو) متفاوت است. ترک‌ها با اطلاع از این علاقه، از زوریا درخواست کردند تا بازیکن را برگرداند اما زوریا هم از این علاقه مندی و پیشنهادات خبر دارد و قصد بازگرداندن صیادمنش را ندارد. زوریا می‌خواهد همان مبلغ ۲.۵ میلیون را به فنرباغچه (بند دائمی قرارداد) را بپردازد. در این صورت می‌توان صیادمنش را با دو یا سه برابر قیمت فروخت.»

دنیسوف در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن تمجید از صیادمنش و توانایی‌های گلزنی، سرعت و پاس‌های گل او گفت: «صیادمنش پتانسیل پیشرفت دارد و بنابراین با قیمت بالایی فروخته می‌شود. تنها سوال این است که ترک‌ها این ماجرا را اعلام کردند که می‌توان صیادمنش را با ۸ میلیون یورو به تیم شاختار فروخت. این خبر تایید نشده است چون شاختار برنامه‌ای برای چنین انتقالی ندارد.»

صیادمنش در این فصل در تیم زوریا اوکراین ۱۶ مسابقه انجام داده است که موفق به زدن ۵ گل و دادن ۲ پاس گل شده است. صیادمنش در حال حاضر به اردوی تیم ملی ایران هم دعوت شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر