رکورد منحصربه‌فرد برای بازیکن استقلال

آقای اخراج!

سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: به طور قطع به جام ‌جهانی قطر صعود می‌کنیم و پرسپولیس و استقلال هم از گروهشان در لیگ قهرمانان آسیا بالا خواهند آمد.
کد خبر: ۱۳۰۷۵۳۰

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: علی‌ پروین در حاشیه دیدار تیم‌های پیشکسوتان سرخابی با تیم رسانه ورزش در خصوص گرفتن میزبانی‌های فوتبال از کشورمان، اظهار داشت: قبل از اینکه AFC میزبان‌ها را مشخص کند باید کاری می‌کردیم اما حالا نمی‌شود اقدامی انجام داد.

وی در مورد احتمال صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی و پیش‌بینی خود از وضعیت تیم‌های باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به طور قطع به جام جهانی صعود می‌کنیم و پرسپولیس و استقلال هم از گروهشان در لیگ قهرمانان آسیا بالا خواهند آمد.

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس در خصوص قهرمان فصل جاری لیگ برتر بیان داشت: شک نکنید پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمان لیگ می‌شود.

پروین در خصوص «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی گفت: تا بازی انجام نشود، نمی‌توان قضاوت کرد. به نظرم اسکوچیچ مربی بدی نیست و با حضور وحید هاشمیان و اضافه شدن یکی دو نفر دیگر به کادر، وضعیت خوبی داریم.

او در مورد رفتن بازیکنان پرسپولیس به استقلال، اظهار داشت: زمان ما رفتن از پرسپولیس به استقلال و بالعکس را عیب می‌دانستند اما حالا فوتبال حرفه‌ای شده و این موضوع مساله خاصی نیست و بازیکنان به راحتی تیم خود را عوض می‌کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها