استاندار ایلام با اشاره به اینکه چادر زدن تا پایان تعطیلات نوروز در ایلام ممنوع است، گفت: هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی نداریم.
کد خبر: ۱۳۰۷۴۳۲

به گزارش جام جم آنلاین ایلام، محمد نوذری در شصت و یکمین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا از همه عوامل درگیر در ستاد کرونا و همراهی خوب مردم تا اینجای کار تشکر کرد و اظهار کرد: تاکنون سه موج کرونا را پشت سر گذاشته‌ایم، موج اول در اردیبهشت ماه، موج دوم در تابستان و موج سوم در آبان ماه پاییز غم انگیزی رقم زد و در این شرایط بحرانی کام بسیاری از همشهریان تلخ شد و عزیزان زیادی از دست رفت.

وی در ادامه علت شکل گیری هر سه موج را غفلت از کرونا، عادی انگاری کرونا و کم رنگ شدن اجرای مصوبات و پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد و گفت: قطعاً جلوگیری از شکل گیری موج چهارم کرونا نیازمند همکاری مسئولان و همراهی مردم است.

وی افزود: هم اکنون ایلام در داخل یک مستطیل خطر کرونا از ۴ گوشه از سمت عراق، خوزستان، کرمانشاه و لرستان قرار گرفته که نیازمند توجه لازم است.

نوذری با اعلام این خبر که مرز مسافرتی مهران یک هفته دیگر تعطیل است، افزود: مرز مهران، بازارچه و مبادی ورودی خوزستان و دیگر استان‌ها باید به شدت کنترل شود.

وی در ادامه با اشاره به ایام پیش رو و پایان سال و تعطیلات نوروزی خواستار آماده باش تمام عوامل ستاد کرونای استان و شهرستان‌ها شد و گفت: در این ایام از رسانه‌ها تقاضا دارم با تشکیل کمپین؛ نه به چهار شنبه سوری، نه به پنجشنبه و جمعه آخر سال نه به سفر، نه به چادر زدن و … در جهت اقناع سازی افکار عمومی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تلاش کنند.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا با عنوان این مطلب که ما مردم مهمان نوازی هستیم اما هیچگاه از کرونا استقبال نمی‌کنیم، تاکید کرد: در این شرایط کرونایی هیچ برنامه‌ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی نداریم.

وی بیان کرد: در این ایام مسافران به ایلام سفر نکنند و ایلامیان ساکن دیگر استان‌ها هم با توجه به شرایط کرونا تا حد امکان به استان سفر نداشته باشند اما در صورت ورود به استان باید تست شوند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها