jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۴۱۰   ۲۳ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۱

بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای نظامی متعلق به کمیته امنیت ملی قزاقستان در نزدیکی فرودگاه «آلماتی»، ۴ نفر کشته و ۲ تَن نیز زخمی شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مهر، سرویس مطبوعاتی وزارت امور اضطراری قزاقستان امروز شنبه اعلام کرد که در پی سقوط یک فروند هواپیمای نظامی در «آلماتی»، ۴ نفر جان خود را از دست داده و ۲ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

بر اساس بیانیه صادره از سوی سرویس خبری فرودگاه آلماتی، این هواپیما از نوع «AN-۲۶» بوده و طبق اطلاعات اولیه متعلق به سرویس مرزی کمیته امنیت ملی قزاقستان بوده است.

سرویس خبری فرودگاه آلماتی در این باره اعلام کرد که هواپیمای مذکور که از مبدا نورسلطان به سمت آلماتی در حرکت بود، در حالیکه برای فرود آماده می شد، از رادار ناپدید شد.

گزارش ها در این خصوص حاکیست: هواپیما در انتهای باند فرودگاه آلماتی سقوط کرده است.

تا کنون اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر