jamejamonline
ایلام کد خبر: ۱۳۰۷۳۴۱   ۲۳ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۰

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام عنوان کرد

افزایش اقدامات کنترلی پلیس راهور ایلام در روزهای پایانی سال

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به شروع طرح نوروزی پلیس راهور، گفت: طرح روان سازی ترافیک هسته مرکزی شهر ایلام در روزهای پایانی سال با جدیت تمام دنبال می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ایلام، ابوالفضل کهزادی با اشاره به شروع طرح نوروزی پلیس راهور، گفت: طرح روان سازی ترافیک هسته مرکزی شهر ایلام در روزهای پایانی سال با جدیت تمام دنبال می شود.

وی اظهار کرد: در اجرای این طرح تمام نیروهای ستادی، تجهیزات و امکانات پلیس به کار گرفته شده تا مردم در روزهای پایانی سال با مشکلات کمتری در رفت و آمد مواجه شوند.

وی با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به حداقل رساندن حضور در اجتماعات، از مردم خواست تا حد امکان از آوردن خودروهای شخصی در مسیرهای پرتردد و مرکز شهر خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ادامه داد: علاوه بر استقرار پاس‌های پیاده در نقاط تردد، چهار گشت نامحسوس و پنج گشت آشکار برای نظارت بر ترافیک در نقاط حاشیه شهر ایلام فعال شده است.

کهزادی بیان کرد: ایجاد آلودگی صوتی، پارک خودرو در نقاط توقف ممنوع و یا به صورت دوبله از مواردی است که پلیس به طور جدی با آنها برخورد می‌کند.

وی گفت: محدودیت‌های ترافیکی شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد همچنان در کلیه شهرستان‌ها در حال اجراست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: