jamejamonline
ایلام کد خبر: ۱۳۰۷۱۴۸   ۲۲ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۴

مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام گفت: در سال آینده ۱۰ برنامه طرح جامع پدافند غیرعامل استان ایلام اجرا می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ، آیت قیصربیگی با اشاره به آماده شدن طرح جامع پدافند غیرعامل استان اظهار کرد: این طرح به زودی با حضور مسئولان ارشد سازمان پدافند غیرعامل کشور و استانی رونمایی می‌شود.

وی در ادامه از اجرایی شدن ۱۰ برنامه طرح جامع پدافند غیرعامل استان در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این طرح‌ها که در راستای ایمن سازی و به قصد حفاظت از زیرساخت‌های استان طراحی گردیده، در قالب کارگروه‌های مختلف جهت اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده‌اند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان در ادامه خواستار اولویت گذاری طرح‌های مهم این حوزه توسط دستگاه‌های ذیربط شد و گفت: این دستگاه‌ها لازم است در بودجه ریزی طرح‌ها و پروژه‌های هدف گذاری شده در حوزه پدافند غیرعامل نسبت به تخصیص اعتبارات لازم اقدام کنند.

وی در ادامه هر گونه بی توجهی و قصور نسبت به اجرای برنامه‌های طرح جامع پدافند غیرعامل در دستگاه مربوطه را متوجه بالاترین مقام دستگاه عنوان کرد و گفت: این طرح‌ها که ابتدا به تصویب شورای پدافند غیرعامل رسیده بر اساس توافقات سه گانه مابین وزارت کشور، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان پدافند غیرعامل کشور مقرر شده نتایج مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل استان‌ها مبنای برنامه‌های این حوزه در ادارات دولتی برای سال ۱۴۰۰ قرار گرفته و عملیاتی شوند.

قیصربیگی برنامه‌های طرح جامع پدافند غیرعامل را لازم الاجرا برای دستگاه‌های مرتبط خواند و گفت: عدم اجرایی شدن این طرح‌ها پیگرد قانونی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: