jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۸۱۲   ۱۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۳

رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: تزریق اولین دوز واکسن کرونا به ۲۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی مرکز اورژانس تهران از امروز آغاز شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم؛ دکتر پیمان صابریان اظهار کرد: بر اساس آیین‌نامه وزارت بهداشت، تزریق اولین دوز واکسن کرونا به 250 نفر از نیروهای عملیاتی مرکز اورژانس تهران از امروز آغاز شد.
 
وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته بین سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی ایران، واکسیناسیون در مراکز بهداشت این دانشگاه صورت می‌پذیرد.
 
رئیس مرکز اورژانس تهران تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با سن بالای 40 سال و دارای بیماری زمینه‌ای در اولویت فاز نخست واکسیناسیون نیروهای اورژانس تهران قرار دارند. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

مدتی است بحث‌هایی درباره واکسینه شدن اجباری ‌‌و اعمال برخی محدودیت‌ها برای افرادی که واکسن تزریق نمی‌کنند مطرح می‌شود؛ موضوعی که می‌توان از جنبه‌های متفاوتی به آن نگاه کرد.‌

گفتگو

بیشتر
نبرد با هپاتیت در بارداری

رئیس انجمن متخصصین زنان، زایمان و مامایی ایران می‌گوید دوره بارداری مادر مبتلا به هپاتیت ویروسی B در صورتی كه كبدش خیلی گرفتار نباشد، به‌خوبی طی می‌شود

نبرد با هپاتیت در بارداری

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها