jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۴۲۴   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۲:۵۱

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایستادگی در برابر فشارها جز با قدرت و قدرت سازی ممکن نیست؛ ما هم می سازیم، هم می ایستیم و هم دشمنان را وادار می کنیم که به اراده ملت ایران تن دهند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه اولین رویداد تا ثریا که در تالار 13 آبان برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این دوران که ما شاهد پیشرفت های سریع در حوزه علم و دانش در دنیا هستیم، هدف اصلی ما آن است که بسیجیان پرچمدار و پیشگام این مهم در کشورمان باشند و بتوانند همه استعدادهای جوانان را برای پیشرفت در رشد علم و فناوری بسیج کنند.
 
وی افزود: ما خواهان آن هستیم که کشورمان از لحاظ پیشرفت و علم و دانش در رده کشورهای پیشرفته جهان قرار گیرد و ایران در خط مقدم این حوزه در دنیا باشد. 
 
سردار سلامی همچنین با اشاره به حضور ایده های نوین در این رویداد گفت: امیدواریم که دستاوردهایی که در این نمایشگاه ارائه می شود بتوانند تجاری شوند.
 
سردار سلامی همچنین در کنفرانس خبری در این نمایشگاه اظهار کرد: استقلال علمی و اقتصادی پیوندهای وابستگی از دشمنان را می گسلد که جوانان ما در این ارتباط توانستند جهاد را به عرصه علم و فناوری ببرند.
وی افزود: با وجود تحریم های همه جانبه علیه کشورمان ما توانستیم نیاز خود را در داخل کشور تامین کنیم که این توانایی از ذهن جوانان ما سرچشمه می گیرد.
 
فرمانده سپاه ادامه داد: جوانان ما در حال ساخت فردایی سرافراز و سربلند همراه با پیشرفت های علمی و دانشی در میان کشورهای جهان هستند که ما را از قید و بند کشورهای دیگر نجات می دهد؛ همین جوانان کارستان و غوغایی در کشور انجام دادند.
 
سردار سلامی گفت: زیر سایه قدرت دفاعی کشورمان امروز حرف های زیادی برای گفتن در جهان داریم و کشوری شاخص و برجسته در جهان هستیم.
 
وی تصریح کرد: ایستادگی در برابر فشارها جز با قدرت و قدرت سازی ممکن نیست؛ ما هم می سازیم، هم می ایستیم و هم دشمنان را وادار می کنیم که به اراده ملت ایران تن دهند.
 
فرمانده سپاه گفت: رهبر ژرف اندیشی در کشور داریم که با بسیج کشور تلاش و مکتبی را برای پذیرش پیشرفت کشورمان آماده می کند.
 
سردار سلامی ادامه داد: جوانان پرچمداران پیشرفت علمی و فناوری کشورمان در آینده هستند که تمدن جدید بشری را بر اساس اخلاق، کرامت انسانی و پیشرفت در همه عرصه ها استقرار می کنند. 
 
بنابر این گزارش، در پایان این مراسم، از کتاب مدیریت و بلوغ اندیشکده های سیاستگذاری توسط فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر