jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۳۶۶   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۴۲

رییس اورژانس تهران از تصادف دو پراید در اتوبان تهران-قم خبر داد و گفت: در پی این تصادف یک نفر کشته و هشت تَن مصدوم شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، پیمان صابریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه شامگاه شنبه برخورد دو دستگاه پراید در اتوبان تهران- قم به سمت قم قبل از عوارضی به مرکز ۱۱۵ اورژانس گزارش شد.
 
تصادف دو پراید در اتوبان تهران-قم/یک نفر کشته و ۸ تَن مصدوم شدند
وی افزود: بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد، فردی که قصد عبور از عرض اتوبان را داشته عامل تصادف دو دستگاه پراید می‌شود.
صابریان افزود: متأسفانه در این حادثه فردی که قصد عبور از عرض اتوبان را داشته جان خود را از دست می‌دهد و هشت نفر مصدوم می‌شوند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر