jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۴۵۵   ۰۸ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۴

رییس سازمان آتش نشانی کرمانشاه از ثبت یک فوتی براثر ریزش دیوار ساختمانی متروکه خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از  ایسنا، آتش‌پاد غلامرضا رضایی اظهار داشت: شب گذشته (هفتم اسفند) یک مورد ریزش دیوارهای ساختمان متروکه در خیابان مدرس کرمانشاه به مرکز پیام ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه گزارش شد.

وی افزود: به محض اطلاع، دو دستگاه خودروی امدادی به همراه شش نیروی آتش‌نشان به فرماندهی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
 
مرگ مرد میانسال بر اثر ریزش ساختمان متروکه در کرمانشاه
رئیس سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: با حضور نیروهای آتش‌نشان در محل حادثه، اقدامات لازم جهت ایمن سازی محیط و کارشناسی حادثه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر اساس گفته شاهدان محلی احتمال وجود یک نفر در زیر آوار بود و عملیات آواربرداری برای یافتن فرد از زیر آوار آغاز شد.

رضایی خاطرنشان کرد: پس از یک و نیم ساعت تلاش و جستجو سرانجام جسد مردی میانسال از زیر آوار کشف و سازی شد.

به گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه، این دومین ریزش آوار با ثبت فوتی از ابتدای اسفندماه در کرمانشاه است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر