jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۳۵۲   ۰۷ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۳

رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲ فقره تصادف فوتی با سه کشته، سه فقره جرحی با ۶ مجروح و سه فقره هم تصادف خسارتی در محورهای خراسان رضوی به وقوع پیوسته است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ حسین میش مست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: از محور مشهد به کلات،کلات به درگز و محدوده آزادراه شهید شوشتری به سمت فریمان ریزش خفیف برف گزارش شده و در سایر محورها هوا ابری و بارش تا حدودی قطع شده است.
 
۳ کشته و ۶ مجروح حاصل تصادفات جاده‌ای ۲۴ ساعت اخیر در خراسان رضوی
رییس پلیس راه خراسان رضوی افزود: همچنین در محور چناران به قوچان و سرولایت لغزندگی و در آزادراه شهید شوشتری، گردنه گوجگی و مزداوند مه‌‍گرفتگی وجود دارد و ضروری است رانندگان توجه کافی نسبت به تردد در این محورها داشته باشند.
وی در خصوص تصادفات ۲۴ ساعت گذشته عنوان کرد: طی این مدت ۲ فقره تصادف فوتی با سه کشته، سه فقره جرحی با ۶ مجروح و سه فقره هم تصادف خسارتی در محورهای خراسان رضوی به وقوع پیوسته است. 

جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای۲۹۳ راننده متخلف
میش‌مست درباره طرح محدودیت ورود پلاک‌های غیربومی به مشهد هم عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته در چارچوب اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی توسط پلیس حدود ۳۵۱ خودرو توسط پلیس برگردانده شدند و همکاران ما به ۵۲۰ راننده نیز تذکر شفاهی دادند.
رییس پلیس راه خراسان رضوی افزود: همچنین طی این مدت رانندگان حدود ۲۹۳ دستگاه خودرو متخلف به‌خاطر نادیده گرفتن محدودیت‌های قانونی کرونایی هر یک با جریمه ۵۰۰ هزار تومانی اعمال قانون شدند.
وی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که آیا شیوع کرونای انگلیسی در شهر مشهد و خراسان رضوی باعث ابلاغ محدودیت‌های جدیدی برای ترددهای بین شهری شده یا خیر گفت: تا الان دستورالعمل جدیدی به ما ابلاغ نشده است.
میش مست در خصوص کنترل پروتکل‌های بهداشتی در اتوبوس‌های بین شهری هم عنوان کرد: اتوبوسها مکلف به سوار کردن ۵۰ درصد ظرفیت هستند و در غیر این صورت به ازای هر نفر اضافه مبلغ 30 هزار تومان اعمال قانون برای راننده در بر دارد.
رییس پلیس راه خراسان رضوی اذعان کرد: اگرچه این موضوع توسط همکاران ما در طول محورها کنترل می‌شود اما نیاز به نظارت بیشتر راهداری و شرکت های مسافرتی دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها