jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۱۸۵   ۰۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۹

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت خبر داد؛

کشف ۵۰ هزار عدد انواع موادمحترقه در خیابان مولوی تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۵۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در یک ساختمان مسکونی قدیمی در حوالی مولوی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در جنوب تهران خبرداد.

گودرزی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقادیر زیادی مواد محترقه در یک ساختمان مسکونی قدیمی در حوالی خیابان مولوی بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت تصریح کرد: تحقیقات پلیسی نشان داد که ساختمان مسکونی مشتمل بر چندین اتاق بوده که یکی از متصرفان اتاق‌ها در داخل اتاقش مقدار فراوانی مواد محترقه غیر مجاز دپو و جمع آوری کرده است.

وی افزود: با شناسایی هویت متهم، روز گذشته با هماهنگی قضایی تیمی از کارآگاهان این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند متصرف اتاق را دستگیر کرده و 50 هزار عدد از انواع مواد محترقه غیر مجاز را از داخل اتاقش کشف کنند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی تحویل مرجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را 200 میلیون ریال برآورد کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر