jamejamonline
استان ها خوزستان کد خبر: ۱۳۰۵۱۴۴   ۰۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۵

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از سه‌شنبه در ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ رضا دولتشاهی، رئیس پلیس راه خوزستان امروز در اشاره به آخرین وضعیت ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان اظهار کرد: از ۲۵ بهمن‌ماه طرح محدودیت‌های کرونایی در خوزستان آغاز شده است و پلاک‌های غیر بومی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارند.

رئیس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه پلاک‌های بومی خوزستان نیز اجازه خروج از استان را ندارند گفت: متخلفان در شهرهای با وضعیت نارنجی، ۵۰۰ هزار تومان و در شهرهای با وضعیت قرمز نیز خودروهایی که این قانون را رعایت نکنند، یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی افزود: تاکنون بیشتر سعی شده با تذکر، خودروها را به مبدا بازگردانیم اما اکنون با توجه به حساسیت‌های به وجود آمده و شرایط وخیم، اعمال قانون با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

دولتشاهی گفت: از سه‌شنبه، ۵ اسفندماه در ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد خواهد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی‌شود , این محدودیت‌ها به شدت اجرایی خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.