رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از سه‌شنبه در ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی‌شود.
کد خبر: ۱۳۰۵۱۴۴
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ رضا دولتشاهی، رئیس پلیس راه خوزستان امروز در اشاره به آخرین وضعیت ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان اظهار کرد: از ۲۵ بهمن‌ماه طرح محدودیت‌های کرونایی در خوزستان آغاز شده است و پلاک‌های غیر بومی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارند.

رئیس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه پلاک‌های بومی خوزستان نیز اجازه خروج از استان را ندارند گفت: متخلفان در شهرهای با وضعیت نارنجی، ۵۰۰ هزار تومان و در شهرهای با وضعیت قرمز نیز خودروهایی که این قانون را رعایت نکنند، یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی افزود: تاکنون بیشتر سعی شده با تذکر، خودروها را به مبدا بازگردانیم اما اکنون با توجه به حساسیت‌های به وجود آمده و شرایط وخیم، اعمال قانون با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

دولتشاهی گفت: از سه‌شنبه، ۵ اسفندماه در ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد خواهد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی‌شود , این محدودیت‌ها به شدت اجرایی خواهد شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها