jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۴۸۷۴   ۰۳ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۹

به دنبال مرگ زن جوان هنگام سقط جنین، خانم دکتر و منشی او بازداشت و مطب به دستور بازپرس جنایی پلمب شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام جم، ۴ بعد از ظهر پنجشنبه ۳۰ بهمن گزارش مرگ زن جوانی در یک مطب زنان و زایمان در محدوده تهرانپارس به بازپرس جنایی اعلام شد. با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی آغاز شد؛ در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که زن جوان به همراه همسر و مادرش برای سقط جنین به مطب مراجعه کرده، اما هنگام سقط جنین به خاطر شدت خونریزی تسلیم مرگ شده است.
 
سقط جنین در مطب خانم دکتر جان مادر را گرفت
با مشخص شدن این موضوع تحقیقات از خانواده زن جوان صورت گرفت و همسر او گفت: نازنین، برای دومین بار باردار شد؛ زمانی که در هفته ۱۵ بارداری بود در معاینات پزشکی متوجه شدیم جنین مبتلا به سندروم دان است، به همین خاطر تصمیم به سقط جنین گرفتیم. به مطب خانم دکتری رفتیم و او برای پنجشنبه به ما وقت عمل داد، روز حادثه من ومادرزنم به همراه نازنین راهی مطب شدیم. همسرم حالش خوب بود، اما هنگام سقط جنین حالش وخیم شد و بعد هم فوت کرد. حالا هم از خانم دکتر و منشی‌اش که باعث مرگ همسرم شده‌اند، شکایت دارم.

به دنبال شکایت مرد جوان؛ به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، خانم دکتر ۴۰ ساله و منشی او بازداشت شدند. همچنین بازپرس جنایی دستور پلمب مطب را نیز صادر کرد.
خانم دکتر در تحقیقات عنوان کرد: نازنین یکی از بیمارانم بود، اما هنگام عمل دچار خونریزی شدید شد و بعد از آن فوت کرد؛ اصلاً تصور نمی‌کردم که زن جوان بر اثر این اتفاق جانش را از دست بدهد. بدین ترتیب بازپرس جنایی برای خانم دکتر به اتهام مباشرت در قتل شبه عمدی و سقط جنین غیر قانونی و برای منشی‌اش، به اتهام معاونت در سقط جنین غیر قانونی، قرار بازداشت صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر