آشنایی با «ولکان رانت»؛

موتورسیکلتی برای کودکان (+تصاویر)

دنیای مجازی ویژگی‌های خاص خود را داشته و هر از گاهی طراحی‌های عجیب و جالبی به چشم می‌خورد. این پرسش در واقع از مدت‌ها قبل در ذهن ما بوده است. اگر کمپانی‌های سازنده سوپرکارهای مشهور اقدام به تولید موتورسیکلت‌های اسپورت یا همان سوپربایک ها می‌کردند حاصل کار چگونه می‌شد؟!
کد خبر: ۱۳۰۴۰۱۶

به گزارش جام جم آنلاین، پاسخ به این سؤال می‌تواند واضح باشد البته در حال حاضر ب ام و هنوز هم برخی بایک های اسپورت را به همراه سوپر سدان M5 تولید می‌کند و البته هوندا CBR600RR در کنار NSX قرمز رنگ بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

این یک راه متفاوت برای سریع راندن است اما قطعاً ماشین بازها از نشستن پشت فرمان یک سوپربایک به اندازه راندن یک سوپر اسپورت هیجان‌انگیز لذت خواهند برد.

شاید به همین خاطر است که دست‌اندرکاران Budget Direct هفت رندر غیررسمی از سوپرکارهایی را منتشر کرده‌اند که در دنیای خیالی توسط خودروسازان مشهور تولید می‌شوند.

هر رندر بر پایه ویژگی‌های خاص خودروهای نمادین این سوپر اسپورت سازان طراحی شده‌اند و به احتمال زیاد با دیدن آن‌ها خواهید فهمید که محصول احتمالی کدام برند هستند.

بیایید با یکدیگر نگاهی به این سوپربایک های دو چرخ داشته باشیم.

پاگانی

ما کار را با رندری شروع می‌کنیم که پر از فیبر کربن بوده و چراغ‌های جلوی خاص آن فریاد می‌زنند که از پاگانی هوایرا الهام گرفته‌اند.

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)

شاید برخی افراد بگویند این رندر بر پایه زوندا شکل گرفته اما با وجود دو مدل در کل تاریخ پاگانی، تشخیص ریشه‌های این سوپربایک خیلی سخت نخواهد بود. Budget Direct اعلام کرده در طراحی این رندر از هوایرا الهام گرفته است.

استون مارتین

با وجود جلوپنجره خاص محصولات استون مارتین، تزریق ویژگی‌های طراحی این برند به یک سوپربایک کار سختی خواهد بود.

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)

این سوپربایک نقره‌ای بر پایه والهالا بنا شده و چراغ‌های جلو و بخش پایینی آن نسبتاً به استون مارتین می‌خورند. البته شاید این زیباترین موتورسیکلت بین رندرها نباشد.

لامبورگینی

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)


شاید زیباترین رندر در این مجموعه همین سوپربایک باشد. جدای از خطوط تیز و هیجان‌انگیز، می‌توان به چراغ‌های خاص این موتورسیکلت اسپورت اشاره کرد. قطعاً همه با دیدن این رندر به یاد محصولات لامبورگینی می‌افتیم.

مک لارن

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)
درست همانند سنا ما حدس می‌زنیم این سوپربایک نیز در پیست آتش به پا کند. به‌طور مشابه، این رندر زیباترین موتورسیکلت نیست اما به نظر می‌رسد سواری بسیار راحتی خواهد داشت.

فراری

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)
موتورسیکلت فراری خوب به نظر می‌رسد. این رندر بر پایه F8 تریبوتو شکل گرفته و ترکیب رنگ مشکی و قرمز با خطوط گیرا به خوبی هماهنگ شده‌اند. فقط امیدوار هستیم در دنیای خیالی یک پیشرانه ۱۲ سیلندر کوچک نیز در بطن این موتورسیکلت قرار گیرد.

پورشه

شک داریم این گزینه زیباترین رندر به نظر برسد اما قطعاً می‌توان آن را جالب‌ترین طراحی بین رندرهای مشاهده شده دانست.

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)

این سوپربایک از پورشه ۹۱۸ الهام گرفته است. بدنه دارای عناصر کافی برای حفاظت از سوارکار بوده و ما چراغ جلوی گرد آن را دوست داریم.

امیدواریم پشت پوشش نقره‌ای بدنه یک پیشرانه ۶ سیلندر تخت قرار گرفته باشد زیرا در این صورت خواهد بود که با یک بایک واقعی پورشه روبرو خواهیم شد.

کونیگ زگ

کونیگ زگ جسکو ابسلوت، سریع‌ترین خودرویی است که این شرکت سوئدی تاکنون ساخته است. به طور متناظر، سوپربایک کونیگ زگ هم از همان زبان طراحی و چراغ‌های باریک بهره می‌برد.

موتورسیکلت‌های خیالی از خودروسازان مشهور (+تصاویر)

فرم خاص بدنه و اسپویلرهای دو تکه عقب هم به منظور جلوگیری از به پرواز درآمدن این موتورسیکلت طراحی شده‌اند.

منبع: پدال

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها