jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۳۸۵۰   ۲۲ بهمن ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۶

خشم ناگهانی و از دست دادن کنترل، بزرگترین تراژدی زندگی یک مرد هندی را رقم زد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، در حادثه‌ای هولناک یک مرد هندوستانی با از دست دادن کنترل خود، مرگ دردناک دختر خردسالش را رقم زد. این مرد که هویتش «ویوِک یوکه» و ۲۸ ساله اعلام شده پس از مشاجره با زنش با بلندکردن دختر ۲۰ ماهه اش سر این کودک را به درب خانه کوبید.
 
اقدام وحشتناک پدر عصبانی پس از درگیری با زنش!
درگیری لفظی این مرد که هویتش مشخص نشده با زنش بر سر ۵ روپیه آغاز شد. مادر کودک از پدر بچه خواسته بود تا برای ساکت کردن فرزندش که به خاطر بیسکوئیت گریه می‌کرد به او پول بدهد. این اتفاق در تاریخ ۲ فوریه و در روستای لونارا واقع در ۹۰۰ کیلومتری بمبئی رخ داد.
«وارشا یوکه»، مادر این کودک در شرح ماجرا به پلیس گفت: «همسرم بعدازظهر از سرکار به خانه آمده بود. دخترم وایشناوی به خاطر بیسکوئیت گریه می‌کرد. من از همسرم خواستم تا برای خرید بیسکوئیت ۵ روپیه به من پول بدهد. او ناگهان از جایش بلند شد و دخترم را از روی زمین برداشت و سرش را به درب کوبید. من تلاش کردم مانع این اقدام او شوم، اما همسرم به من نیز آسیب رساند و اهانت کرد.»
بنا به گزارش پلیس محلی هند، این زن دختر خود را به نزدیکترین بیمارستان منتقل کرد، اما پزشکان مرگ وی را اعلام کردند.
گفتنی است؛ پدر کودک که با اتهام قتل روبه رو است در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برد و تحقیقات پلیس هند در مورد این حادثه ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر