گفت‌و‌گو با جواد انصافی، نویسنده، کارگردان و بازیگر نمایش «خفتگان چشم باز»

دوست دارم فقط لبخند مردم را ببینم

دوشنبه 20 بهمن ساعت 10:00 آیین تجلیل از امیر پارسی و جواد انصافی دو هنرمند و پیشکسوت طنز کشورمان در استودیو شماره یک ساختمان شهدای رادیو برگزاری می شود.
کد خبر: ۱۳۰۳۵۶۸
پخش تصویری مراسم نکوداشت پیشکسوتان طنز رادیو «اوستا» و «عبدلی» 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه رادیویی ایران، از چند سال پیش تجلیل از پیشکسوتان رادیو ایران در دستور کار شبکه و معاونت صدا بوده و تاکنون در چند نوبت از هنرمندان برجسته‌ای چون علیرضا جاویدنیا، عباس محبی، مریم نشیبا، شمسی فضل‌اللهی و از درگذشتگانی چون مرحوم منوچهر نوذری و مرحوم صادق عبدالهی به مناسبت هایی مختلفی تجلیل شده است.

از سال گذشته تجلیل از دوتن از پیشکسوتان طنز رادیو ایران در «کوی نشاط» برنامه‌ریزی شده بود که به خاطر شرایط کرونایی حاکم بر جامعه این مهم هر بار به تعویق افتاده است، اما اینک که در روزهای دهه فجر انقلاب اسلامی هستیم، این مراسم بدون حضور مردم و فقط با حضور عوامل این برنامه پرمخاطب رادیو از زوج هنرمندی که سال هاست به جامعه فرهنگی و هنری کشور خدمت می‌کنند و باعث دلخوشی و شادی مردم می‌شوند تجلیل شود.

دوشنبه 20 بهمن ساعت 10:00 از جواد انصافی و امیر پارسی در مراسمی رسانه‌ای تجلیل خواهد شد و از تندیس و پوستر این مراسم رونمایی می‌شود.

گفتنی است این برنامه به صورت تصویری از تارنمای رادیو ایران به نشانی www.radioiran.ir و کارافزار ایرانصدا پخش می شود.
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها