توضیحات حامد اژدری، داماد خانواده انصاریان از آخرین اتفاقات

پرستار علی پرستار مادرش هم شد

مرگ تراژیک علی انصاریان در روز مادر، با‌توجه به احساس عجیبی که او همیشه نسبت به مادرش داشت، حالا یک نماد عشق فرزند و مادری آفریده است.
کد خبر: ۱۳۰۳۴۱۵

به گزارش جام جم آنلاین ، بعد از درگذشت او، همه ایران نگران مادر علی شدند. ویدئوهای زیادی از انصاریان منتشر شد که در آن درباره مادرش حرف می‌زند و حتی در یکی از این گفت‌وگوها تاکید می‌کند خدا او را زودتر از مادرش ببرد. این فضای احساسی عمیق بین علی و مادرش، ناگفته پیدا بود بعد از مرگ او تبدیل به یک کابوس سخت خواهد شد. در روزهای گذشته اخبار بدی درباره وضعیت مادر علی منتشر شده است. پس از مرگ علی، وضعیت او وخیم شد به شکلی که پرستاران مجبور شدند از آمپول آرام‌بخش استفاده کنند. همچنین صبح پنجشنبه در مراسم خاکسپاری علی، بار دیگر حال مادرش خراب شد تا با آمبولانس به بیمارستان منتقل شود. در حال حاضر مادر علی در منزل به سر می‌برد ولی تحت مراقبت. پرستار علی که در بیمارستان فرهیختگان ۲۴ ساعت مراقب انصاریان بود و حتی با خانواده او و مادرش ارتباط احساسی پیدا کرده بود، بعد از فوت این چهره محبوب، پرستار اختصاصی مادرش هم شد. او کلا در کنار مادر علی است و به‌شدت از او مراقبت می‌کند. همچنین اورژانس به خوبی همکاری کرده و دو بار به موقع آمبولانس را برای انتقال او فرستاده است. حامد اژدری داماد خانواده انصاریان در این‌باره می‌گوید: «روزهای سختی را سپری می‌کنیم. متاسفانه علی را از دست دادیم و حال مادر علی هم زیاد خوب نیست. خیلی مراقب او هستیم. نمی‌دانم چطور این وضعیت سخت را توصیف کنم. همه شوکه هستیم و هنوز باور نمی‌کنیم علی را از دست داده‌ایم.» او درباره مراسم خاکسپاری علی هم می‌گوید: «خدا را شکر ماموران نیروی انتظامی خیلی خوب مدیریت کردند. تاکید ما این بود که کسی نیاید. خیلی خوب مساله مدیریت شد.»

او درباره برگزاری دیگر مراسم‌ها برای علی توضیح می‌دهد: «ما مراسم سوم و هفتم را برگزار نمی‌کنیم و تمام هزینه‌های آن صرف امور خیریه می‌شود. درگذشت علی و مهرداد باعث شد تا همه یک بار دیگر متوجه شوند این بیماری شوخی نیست. به خاطر کرونا تصمیم گرفتیم مراسمی برگزار نکنیم. حتی رفت و آمدها به خانه مادر علی را محدود کرده‌ایم که خدای ناکرده مشکلی برای ایشان به وجود نیاید.»

حامد اژدری در پاسخ به این سوال که چرا علی را به جای قطعه ‌نام‌آوران در قطعه ۲۲۲ خاک کردند و آیا این وصیت خود او بود، جواب می‌دهد: «علی هر هفته به مزار پدرش می‌رفت. ما به خاطر همین تصمیم گرفتیم که او را در کنار حاج آقا به خاک بسپاریم. این خواسته خود علی هم بود.» داماد خانواده انصاریان حرف‌های خود را اینطور تمام می‌کند: «واقعا باور نمی‌کردیم بعد از مهرداد، علی را هم از دست بدهیم. همه کار کردیم ولی نشد که نشد. به جرات می‌گویم تمام قرص‌ها و آمپول‌های مورد نیاز تکمیل شد ولی متاسفانه ویروسی که به آن مبتلا شدند، ویروسی بود که از بین نرفت.»

سعید اکبری - گروه ورزش / روزنامه جام جم 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها