jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۳۳۲۳   ۱۷ بهمن ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۴

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از بازداشت سرکرده باند اراذل و اوباش شرور و آدم ربا در کرج خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از خبرگزاری تسنیم از کرج ، سرهنگ محمد نادر بیگی در مورد برخورد پلیس با هرگونه جرائم خشن ،اظهار داشت:  سرکرده باند اراذل و اوباشی که با قدرت نمایی پوشالی در فضای مجازی اقدام به بزرگنمایی کرده و در پی یک آدم ربایی تحت تعقیب پلیس بود، در کمتر از 24 ساعت به همراه همدستانش در کرج خبر داد.
 
باند اراذل و اوباش آدم ربا در کرج بازداشت شدند
وی افزود: در پی دریافت گزارش یک فقره پرونده آدم ربایی توسط پلیس آگاهی استان، رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه در تحقیقات اولیه کارآگاهان محرز شد که شاکی در خرید و فروش ارز فعالیت دارد، بیان کرد: در روز حادثه  فردی به منظور فروش ارز به آدرس اعلامی از سوی خریدار رفت که متهمان در یک اقدام غافلگیرانه به همراه دو نفر دیگر وی را محاصره و پس از ربودن و انتقال شاکی به مکانی نامعلوم، تمامی موجودی کارت بانکی او را به مبلغ 45 میلیارد ریال برداشت کرده و پس از سرقت خودروی وی متواری شدند.
سرهنگ نادر بیگی با بیان اینکه در بررسی سوابق متهم ردیف اول، محرز شد که وی چندین  فقره سرقت مسلحانه در تهران و کرج و همچنین دو فقره آدم ربایی را در استان‌های مازندران و تهران در پرونده خود دارد که از سوی پلیس دستگیر و دوران محکومیت تمامی جرایم ارتکابی را سپری کرده است ، گفت:  متهم در حال حاضر نیز به جرم شرارت و قدرت نمایی در فضای مجازی تحت تعقیب پلیس امنیت عمومی استان البرز است.
سرهنگ نادربیگی گفت: با اقدامات اطلاعاتی، در کمتر از24 ساعت هر سه متهم این پرونده در منطقه "حصارکرج" دستگیر شده و از آنها تعداد زیادی قمه، گاز اشک آور و سه دستگاه خودرو پژو و سمند که در هنگام ارتکاب جرم از آن‌ها استفاده می کردند کشف شد که پس از انتقال به پلیس آگاهی در مواجهه با مستندات و شواهد موجود به جرم خود مبنی بر آدم ربایی و سرقت اعتراف کردند.

وی با اشاره به این که متهم با قدرت نمایی پوشالی در فضای مجازی اقدام به جمع آوری فالوور کرده و تا کنون 20 هزار نفر بازدید کننده دارد، اظهار داشت : متهمان برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطر نشان کرد: با توجه به احتمال شرارت و جرائم مشابه از سوی سرکرده این باند، بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب کرج ، دستور چاپ تصویر بدون پوشش نامبرده را در رسانه‌های جمعی صادر کرده است ، ادامه داد: شهروندانی که به این شیوه یا توسط این فرد و همدستانش مورد ربایش، سرقت، شرارت و قرار گرفته اند درخواست می‌شود برای پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی استان البرز، واقع در میدان طالقانی کرج، ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها