تیم فوتبال فولاد خوزستان با پیروزی مقابل ماشین سازی تبریز به مسیر موفقیت در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر بازگشت.
کد خبر: ۱۳۰۲۳۵۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از ساعت ۱۵ امروز در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال میزبان فولاد خوزستان بود که این دیدار با پیروزی یک بر صفر نماینده اهواز همراه بود.

 

  خروج فولاد از بحران با برد برابر ماشین سازی

 

آیاندا پاتوسی (۵) تک گل این دیدار را برای فولاد به ثمر رساند.

 

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که قبل از این دیدار صاحب ۴ امتیاز بود تا در قعر جدول رده بندی لیگ برتر بیستم فوتبال ایران حضور داشته باشد خیلی زود با سانتر لوسیانو پریه‌را و ضربه سر دقیق آیاندا پاتوسی دروازه‌اش باز شد تا بار دیگر به شکست دیگری نزدیک شود.

 

بازیکنان ماشین سازی پس از گلی که خوردند ابتکار عمل را به دست گرفتند اما شوت‌های بی هدف آنها راهی به دروازه فولاد پیدا نکرد تا این بازی در ۴۵ دقیقه ابتدایی با تک گل پاتوسی به سود میهمان به اتمام برسد.

 

در نیمه دوم شاگردان جواد نکونام سعی بر کنترل توپ داشتند اما بازیکنان ماشین سازی حملات گسترده‌ای را روی دروازه محسن فروزان در فولاد داشتند اما این تیم نتوانست دروازه فولاد را باز کند تا این بازی با همان یک گل به پایان برسد.

 

فولاد خوزستان با این پیروزی بار دیگر به مسیر پیروزی‌های خود در لیگ برتر بیستم بازگشت و توانست با ۱۸ امتیاز به رده پنجم جدول صعود کند.

 

ماشین سازی نیز ۴ امتیازی و در قعر جدول باقی ماند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها