jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۲۳۱۹   ۰۶ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۵

حوادث بین الملل؛ ویرجینیای آمریکا

مادر روانی ۵ فرزندش را کشت و خانه اش را به آتش کشید

مادر روانی ۵ فرزندش را با شلیک گلوله به قتل رساند و خانه اش را با اجساد فرزندانش به آتش کشید و با شلیک گلوله به سرش خودکشی کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، "اورینا مییرز" ۲۵ ساله همه ۵ فرزندخود را در سنین ۱، ۳، ۴، ۶و ۷ ساله  را در دو مرحله به قتل رسانده است.
گزارش های پزشکی قانونی ویرجینیای آمریکا نشان می دهد که این زن ابتدا ۳ فرزندش را در بخشی از خانه کشته سپس سراغ دو تن دیگر رفته و نقشه شومش را اجرایی کرده است.
در زمان جنایت همسر وی در خانه حضور نداشته و با شنیدن آتش گرفتن منزلش خود را به محل رسانده و شوکه شده است.
 
مادر روانی ۵ فرزندش را کشت و خانه اش را به آتش کشید
سخنگوی پلیس بیان کرد که یکی از همسایگان خبر آتش سوزی را با تلفن تماس های ضروری اطلاع داده است. دانسته های ما نشان می دهد که این مادر قبل از اقدام به جنایت هایش هیچ سابقه ای از بدرفتاری با فرزندانش نداشته است. این زن تنها قبل از اقدام به قتل ها و خودکشی در وویسی برای شوهرش ماجرا را توضیح داده  و بیان کرده که از ادامه زندگی خسته است . ماموران پلیس دستگاه صوتی را در خودرو خانوادگی پارک شده در نزدیکی خانه یافته اند .این زن سخنی از انگیزه جنایت هایش بیان نکرده اما گمان می رود افسردگی و  فشار نگهداری از فرزندان وی را بر آن داشته تا تصمیم به چنین کاری بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر