jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۲۲۶۱   ۰۶ بهمن ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۱

۲ پسر جوان در شرق تهران با هم درگیر شدند که سناریوی مرگبار را در برابر چشمان دختر نوجوان رقم زدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان،  درگیری خیابانی ۲ جوان در شرق تهران با مرگ یکی از آن‌ها پایان گرفت و قاتل که زخمی شده است برای درمان به بیمارستان منتقل شد.
ساعت ۲:۱۰ دقیقه چهارشنبه نخستین روز بهمن امسال بود که ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در جریان درگیری خونین ۲ جوان در خیابان بعثت قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
ماموران با حضور در محل درگیری با ۲ جوان که غرق خون روی زمین افتاده بودند روبرو شدند و امدادگران اورژانس مرگ یکی از جوان‌ها که پسر ۲۲ ساله‌ای را تایید کرد.
 
بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل / نقش مبینا چه بود؟

قتل در درگیری خیابانی
همین کافی بود تا بازپرس مصطفی واحدی از شعبه ۲۲ دادسرای امور جنایی تهران دستور دهد تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه و شناسایی عامل این جنایت خیابانی وارد عمل شوند.
کارآگاهان در گام نخست تحقیقات میدانی پی بردند که عامل این جنایت جوان ۲۱ ساله‌ای است که از ناحیه پهلو هدف ضربه چاقو قرار گرفته و در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار دارد.
تیم جنایی تهران با توجه به اینکه عامل جنایت قادر به صحبت و در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارد تحقیقات میدانی را در دستور کار خود قرار دادند که شاهدان ماجرا عنوان کردند که مقتول بعضی اوقات در پارک مصرف مواد مخدر می‌کند و یکی از دوستانش نیز از سارقان زورگیر است که او را بار‌ها در پارک کنار مقتول مشاهده کرده اند.
در ادامه کارآگاهان به سراغ خانواده مقتول رفتند که خانواده این جوان عنوان داشتند که ۵ فرزند دارند و پسرشان در یک باربری مشغول به کار است و صبح به محل کارش رفت و دیگر از او اطلاعی نداشتیم که پلیس با ما تماس گرفت و از کشته شدن پسرمان خبر داد.

بازداشت دختر نوجوان در درگیری مرگبار
کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که دختر ۱۶ ساله‌ای به نام مبینا ماجرای درگیری خونین را به پلیس و امدادگران اورژانس گزارش کرده است که ماموران برای تحقیق به سراغ مبینا رفتند.
مبینا در بازجویی‌های پلیسی گفت: ۶ ماه قبل با محسن در اینستاگرام آشنا شدم، محسن سرباز است و روز حادثه با هم در پارک بودیم که مقتول به سراغمان آمد و برای ما ایجاد مزاحمت کرد که محسن از من خواست از پارک خارج شویم که در مسیر بودیم که بار دیگر مقتول به سراغمان آمد و باز برای ما ایجاد مزاحمت کرد و با محسن درگیر شد.
وی افزود: قربانی جنایت با محسن درگیر شد و یک چاقو از جیبش بیرون کشید و ضربه‌ای به پهلوی محسن زد، در ادامه محسن در حالیکه خونریزی داشت سعی می‌کرد چاقو را از دست پسر جوان بگیرد که ناگهان چاقو به پهلو مقتول خورد و هر دو غرق خون روی زمین افتادند.
دختر ۱۶ ساله ادامه داد: محسن و پسر مزاحم غرق خون روی زمین افتاده بودند، ترسیده بودم و با اورژانس تماس گرفتم که وقتی امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند مرگ پسر جوان را اعلام کردند و محسن نیز برای درمان به بیمارستان منتقل شد.
بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی از شعبه ۱۱ دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا محسن پس از درمان تحت بازجویی قرار گیرد و جسد مقتول نیز برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر