jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۳۰۱۵۹۹   ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۱

حسام محمودی که این روزها بازیگر نقش اول سریال طنز «باخانمان» است از تجربه ایفای این نقش سخن گفت.

به گزارش جام جم آنلاین، حسام محمودی بازیگر سریال «باخانمان» که این شب‌ها از شبکه سه سیما در حال پخش است، درباره حضورش در این مجموعه که از موقعیت‌هایی کمدی برخوردار است به مهر بیان کرد: «باخانمان» تجربه خیلی متفاوتی بود و یکی از دلایلی که دوست داشتم در آن بازی کنم ژانری بود که تا به حال در آن قدم نگذاشته بودم.
هفته اول «باخانمان» مضطرب‌ترین فرد جهان بودموی که پیش از این در سریال‌های ملودرام و جدی چون «لحظه گرگ و میش» و «دل دار» به ایفای نقش پرداخته بود درباره حضور در این سریال و ریسک تجربه فضای کمدی عنوان کرد: من در یک هفته اول شروع کار در سریال «باخانمان» مضطرب‌ترین آدم جهان بودم. به هر حال هم فضا کمدی بود و هم با گروهی کار می‌کنید که همه حرفه‌ای هستند و حتی اگر یک بار در این فضا خطا کنید ممکن است دیگر نتوانید جبرانش کنید.

این بازیگر با اشاره به کمدی سریال که روی موقعیت‌ها بنا شده است، گفت: اساس کمدی همین است که یک آدم جدی در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد که تعجب برانگیز است و ایجاد تضاد و خنده می‌کند، خیلی از کمدین‌های دنیا هم آدم‌هایی جدی هستند. یکی از بازیگران سریال تعریف می‌کرد که چارلی چاپلین از همین افراد خیلی جدی بوده است که حتی یک بار یکی از عواملش را در پشت صحنه آثارش به دلیل اینکه می‌خندیده و تمرکز او را به هم ریخته است، اخراج می‌کند.

محمودی درباره ویژگی‌های روحی خودش نیز بیان کرد: من فرد جدی‌ای هستم و البته شوخی هم زیاد می‌کنم. این سریال هم فرصت خیلی خوبی برای تجربه فضای طنز بود و سعی کردم هر روز نکته‌ای یاد بگیرم.

وی درباره بازخوردها نسبت به حضورش که در این سریال در نقش اصلی قرار گرفته است، بیان کرد: بازخوردها خیلی مثبت بودند مخصوصاً که این سریال طنز بعد از مدت‌هاست که پخش می‌شود و مردم به آن نیاز داشتند.
این بازیگر درباره اینکه با پایان تصویربرداری «باخانمان» سریال دیگری دارد یا خیر؟ گفت: قرار بود پیشنهاد حضور در کاری را قبول کنم اما ترجیح می‌دهم استراحت کنم. ما تولید این سریال را ماراتن وار پیش بردیم از ۱۸ مرداد شروع کردیم و تا چند روز پیش کار می‌کردیم و نیاز به استراحت دارم.

وی درباره کار در پیک کرونا نیز توضیح داد: پروتکل‌ها رعایت می‌شد ولی تا حد زیادی هم رعایت پروتکل‌ها غیرقابل انجام است به هر حال ما در زمان گریم و تمرین ماسک نداریم اگر ماسک می‌زدیم ردی به جا می‌گذاشت که مجبور بودیم نزنیم. در سکانس‌ها هم در ارتباط تنگاتنگ بودیم و در عین حال باید کار می‌کردیم.
بازیگر سریال «سایه‌بان» اضافه کرد: مگر چقدر می‌توان صبر کرد تا کرونا پایان یابد. مهلت پایان کرونا مشخص نیست و باید با همین شرایط زندگی را ادامه داد. بشر همیشه در تاریخ حیات خود یاد گرفته است در عین مشکلاتی که وجود دارد زندگی را به نفع خود تغییر دهد.

وی در پایان درباره اتفاقات و جذابیت‌های سریال در قسمت‌های بعد عنوان کرد: این سریال لوکیشن‌های متعددی داشت و هیچ قسمتی نداریم که در یک لوکیشن ثابت باشد. بازیگرانی هم هستند که به مرور به قصه اضافه می‌شوند و به نظرم برای مردم جذاب است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر