مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور:

برف و باران در جاده‌های چهار استان / افزایش 4.5 درصدی تردد جاده‌ای در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده مهرویلا و پل فردیس سنگین است، همچنین در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.
کد خبر: ۱۳۰۱۵۹۸

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

افزایش 4.5 درصدی تردد جاده‌ای در شبانه روز گذشته

وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2262 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 4.5 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌آزادراه ‌کرج-تهران‌ با 108 هزار تردد پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه ‌کرج-تهران‌ با 108 هزار و 155 تردد، آزادراه قزوین-کرج با 92 هزار و 60 تردد و آزادراه‌ کرج-قزوین با 92 هزار و 322 تردد، ثبت شد.

برف و باران در جاده‌های چهار استان

محرابی نیا تصریح کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، ‌کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، نشان می‌دهد.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح وضعیت جوی جاده‌های شمال اظهار داشت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم اما در برخی از محورهای استان های کردستان، کرمانشاه و لرستان بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان خوزستان بارش باران داریم.

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و محور شهریار-تهران

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده مهرویلا و پل فردیس از ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران محدوده شهر قدس خبر داد.

انسداد جاده شهداد-نهبندان و محور گنج نامه-تویسرکان

محرابی‌نیا بیان کرد:‌ در حال حاضر ‌جاده پونل - خلخال، محور سروآباد-پاوه، جاده وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: همچنین جاده شهداد-نهبندان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها