jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۴۷۱   ۲۸ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۸

صیادان استرالیایی به تازگی موجودی بسیار عجیب را در خلیج بتمنس پیدا کردند و از ترس پا به فرار گذاشتند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سه ماهیگیر استرالیایی، اخیرا پس از شکار یک حیوان دریایی با شکلی عجیب، ترسیده و سپس فرار کردند. صیادان تمام تلاش خود را کردند تا این حیوان خارق‌العاده را آرام  به ساحل برگردانند و  آسیبی به آن نرسانند. جوزف چالوی، ریکی واری بوری و استیوکر، شکارچیانی بودند که در تاریخ ۲۸ دسامبر در یک سفر ماهیگیری در خلیج بتمنس این حیوان ناشناخته را صید کرده و تصویر آن را در فضای مجازی منتشر کردند.
 
تعجب صیادان استرالیایی پس از صید موجودی عجیب از دریا
ماهیگیران درباره صید این حیوان عجیب گفتند که این ماهی توجه آن‌ها جلب  و آن‌ها را حیرت زده کرده چون تا به حال چنین موجودی را در دریا ندیده بودند. آن‌ها در ادامه گفتند که این ماهی ناشناخته اصلا مهربان نیست و به سرعت با دیدنتان به شما حمله می‌کند. صیادان  خوشبختانه زود متوجه شدند که این حیوان دارای نیروی الکتریسیته است و به راحتی می‌تواند با شوک الکتریکی،  به آن‌ها آسیب برساند، صیادان این آبزی عجیب را در آب‌های خلیج بتمنس رها کرده و به سرعت از آن جا دور شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر