jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۳۶۳   ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۱

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: شاهد ورود نوعی ماده مخدر شیشه از افغانستان هستیم که با تغییر رنگ، ظاهر جذاب دارد، خانواده‌ها حواسشان به فرزندانشان باشد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سردار کریمی گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر تاکنون ۳۰ هزار گزارش مردمی را درخصوص موادمخدر از سوی مردم دریافت کرده و ۷۰ تن از کشفیات موادمخدر در سال جاری مربوط به گزارش‌های مردمی است.
 
وی با بیان اینکه جامعه هدف دشمنان، نوجوانان و جوانان هستند، گفت: متاسفانه شاهد ورود نوعی ماده مخدر شیشه از افغانستان هستیم که با تغییر رنگ، ظاهر جذاب و فریبنده دارد بنابراین بایستی خانواده‌ها حواسشان به فرزندانشان باشد.
 
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا افزود: به هر صورت یکی از مسئولیت‌های اصلی خانواده‌ها کنترل جوانان است و بایستی علاوه بر کنترل جوانان، همیار پلیس هم باشند و در صورت مشاهده مورد مشکوکی اطلاع بدهند تا خدای ناکرده مشکلی برای فرزندشان پیش نیاید.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر