حوادث بین الملل؛ ممفیس آمریکا

آدم ربایی و قتل در پرونده یک افسر پلیس

افسر پلیسی که یک نفر را ربوده و به قتل رسانده بود بازداشت شد.
کد خبر: ۱۳۰۰۹۰۴

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، یک افسر پلیس ممفیس آمریکا به جرم ربودن مردی 30 ساله و کشتن وی هنگام انجام وظیفه محکوم شد.

آدم ربایی و قتل در پرونده یک افسر پلیس

اطلاعات پلیس نشان می دهد که افسر پلیس "پارتیک فرگوسن" با استفاده از تفنگ شخصی خود قربانی "رابرت هووارد" را مجبور کرده تا سوار خودرو شخصی اش شود او را چند خیابان بعد به قتل رسانده و با کمک یک همدست جسدش را پنهان کرده است.

سخنگوی پلیس ممفیس در این باره گفت: اطلاعاتی در دست داریم که نشان می دهد نامزد قربانی پس از ناپدید شدن وی با استفاده از یک برنامه ردیابی مسیر حرکتی تلفن همراه تلاش کرده تا نامزدش را پیدا کند اما موفق به انجام این کار نشده و با اداره پلیس تماس گرفته است.. با تماس این زن تحقیقات در این ارتباط اغاز شد.

وی افزود:انجام تحقیقات نشان داد که یک افسر پلیس دست به آدم ربایی و قتل زده است.کارآگاهان با بررسی فیلم دوربین های مداربسته این افسر خاطی را شناسایی و به جرم قتل بازداشت کردند. متهم پس از دستگیری مجبور به اعتراف شد .وی تاکید کرد که قربانی را با شلیک گلوله کشته و برای پنهان کردن جسدش از یک دوست کمک خواسته است سپس با استفاده از حوله و خرید چندین بلوک تلاش کرده تا اثر دی ان ای را در پرونده قتل پاک کرده و جسد را پنهان سازی کند اما تاکنون سخنی از انگیزه این جنایت نگفته است. ماموران ما همدست این افسر پلیس را نیز به جرم شراکت در قتل بازداشت کرده اند. همه باید بدانند هیچ کس بالاتر از قانون نیست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها