jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۹۰۴   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۴

حوادث بین الملل؛ ممفیس آمریکا

آدم ربایی و قتل در پرونده یک افسر پلیس

افسر پلیسی که یک نفر را ربوده و به قتل رسانده بود بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، یک افسر پلیس ممفیس آمریکا به جرم ربودن مردی 30 ساله و کشتن وی هنگام انجام وظیفه محکوم شد.

آدم ربایی و قتل در پرونده یک افسر پلیس

اطلاعات پلیس نشان می دهد که افسر پلیس "پارتیک فرگوسن" با استفاده از تفنگ شخصی خود قربانی "رابرت هووارد" را مجبور کرده تا سوار خودرو شخصی اش شود او را چند خیابان بعد به قتل رسانده و با کمک یک همدست جسدش را پنهان کرده است.

سخنگوی پلیس ممفیس در این باره گفت: اطلاعاتی در دست داریم که نشان می دهد نامزد قربانی پس از ناپدید شدن وی با استفاده از یک برنامه ردیابی مسیر حرکتی تلفن همراه تلاش کرده تا نامزدش را پیدا کند اما موفق به انجام این کار نشده و با اداره پلیس تماس گرفته است.. با تماس این زن تحقیقات در این ارتباط اغاز شد.

وی افزود:انجام تحقیقات نشان داد که یک افسر پلیس دست به آدم ربایی و قتل زده است.کارآگاهان با بررسی فیلم دوربین های مداربسته این افسر خاطی را شناسایی و به جرم قتل بازداشت کردند. متهم پس از دستگیری مجبور به اعتراف شد .وی تاکید کرد که قربانی را با شلیک گلوله کشته و برای پنهان کردن جسدش از یک دوست کمک خواسته است سپس با استفاده از حوله و خرید چندین بلوک تلاش کرده تا اثر دی ان ای را در پرونده قتل پاک کرده و جسد را پنهان سازی کند اما تاکنون سخنی از انگیزه این جنایت نگفته است. ماموران ما همدست این افسر پلیس را نیز به جرم شراکت در قتل بازداشت کرده اند. همه باید بدانند هیچ کس بالاتر از قانون نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر