jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۹۰۰   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۲

بوشهر - فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پاسداران پرتوان نیروی دریایی بر همه خلیج فارس اشرافیت دارند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سردار رمضان زیراهی صبح دوشنبه در گرامیداشت پنجمین سالگرد دستگیری تفنگداران آمریکایی اظهار داشت: پاسداران نیروی دریایی سپاه مثل همیشه آماده دفاع از این مرز و بوم هستند و توان آنها همواره در حال افزایش است.
وی با اشاره به افزایش توان و آمادگی نیروی دریایی سپاه برای برخورد با هرگونه تجاوز احتمالی خاطرنشان کرد: آمادگی ما برای برخورد با متجاوزان به مراتب بیش از گذشته است.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به توان بالای نیروهای سپاه در خلیج فارس اشاره کرد و ادامه داد: پاسداران پرتوان نیروی دریایی بر همه خلیج فارس اشرافیت دارند.
سردار زیراهی بیان کرد: در خلیج فارس و به خصوص در جزیره فارسی تعداد نیروهای زبده، تجهیزات نظامی، شناورها و موشک‌های مختلف ایران اسلامی قابل مقایسه با گذشته نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، ۲۲ دیماه سال ۱۳۹۴ دو فروند قایق جنگی آمریکایی حامل ۱۰ ملوان آمریکایی به‌دلیل ورود غیرقانونی به آب‌های سرزمینی ایران از سوی نیروهای یگان دریایی سپاه پاسداران در خلیج فارس محدوده دریای سرزمینی جزیره فارسی دستگیر شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
گردشگری عشایری در استان تقویت می‌شود

گردشگری عشایری در استان تقویت می‌شود

دوره‌های آموزشی لازم برای رفع مشکلات اقتصادی، توانمندسازی خانواده‌های عشایر، معرفی تولیدات صنایع‌دستی و محصولات غذایی آنها برگزار خواهد شد تا مهارت‌های موجود در این زمینه تقویت شود و به جذب گردشگر در این حوزه کمک کند

کارنامه مطلوب مدیریت شهری و روستایی

کارنامه مطلوب مدیریت شهری و روستایی

اکنون که در آستانه شروع فعالیت دوره ششم شوراهای اسلامی با حضور شهرداران جدید قرار داریم، امیدوارم شوراها و شهرداران با برنامه ریزی متناسب با شاخص‌های مرتبط با هر منطقه بتوانند یک دوره چهارساله موفق را رقم بزنند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر