jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۷۲۳ ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۸

ناجا در ۲۴ ساعت گذشته طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا؛

بیش از ۵۷ هزار خودرو بابت تردد شبانه جریمه شدند

نیروی انتظامی در گزارش روزانه عملکرد خود در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا اعلام کرد: روز گذشته ۵۷ هزار و ۲۳۳ خودرو جریمه طرح محدویت شبانه شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، ناجا در این گزارش تصریح کرد: همچنین  روز گذشته تعداد ۳۱هزار ۵۵۷ پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشته اند ارسال شد.
در موارد اعمال قانون، ۵۷ هزار و ۲۳۳ خودرو جریمه (طرح محدویت شبانه) شدند و برای ۵۸۷۴ خودرو در مناطق نارجی جریمه صادر شد.
 
ناجا جریمه مناطق قرمز را منفی اعلام کرده است. همچنین در همین ارتباط چهار هزار و ۷۵۶ نیرو دریک هزار و ۹۵۸ نقطه اجرای طرح حضور داشتند.همچنین کاهش ۸ درصدی تردد خودروها نسبت به مدت مشابه سال قبل در روز گذشته مشاهده شد.
ناجا در اقدامات مرتبط با صنوف، هفت هزار۴۵۶ بازدید داشت و به ۳۸۹۸ مورد تذکر و ۸۶۱ صورتجلسه تشکیل داد و ۱۸۳ مورد هم پلمب شد.
در همین روز ۲۹ هزار و ۲۵۱ راننده خودرو تذکر لسانی گرفتند و ۱۵ هزار و ۴۹۶ دستگاه خودرو عودت داده شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر