jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۶۹۳ ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۲

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در پی انفجار توام با حریق آپارتمان مسکونی، ٦ فرد گرفتار در این حادثه توسط آتش نشانان نجات یافتند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، مهدی رضایی بامداد یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به وقوع این انفجار در در بلوار پیروزی مشهد افزود: کانون انفجار و آتش سوزی این ساختمان سه طبقه، طبقه همکف بود و ساکنان در میان آتش و دود محبوس شده بودند.

٦ فرد گرفتار در حریق یک مجموعه مسکونی در مشهد نجات یافتند

وی اضافه کرد: آتش نشانان از سه ایستگاه به محل اعزام شدند و شدت انفجار و آتش سوزی ناشی از آن، باعث تخریب بخشی از واحد مسکونی ۶۰ متری و گرفتار شدن ساکنان در طبقات بالا شده بود که بلافاصله امدادگران و آتش‌نشانان ضمن تقسیم به چند گروه با نجات و انتقال محبوس شدگان به مکان امن، این آتش سوزی را مهار کردند.

 

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در این حادثه، ۶ فرد گرفتار شامل سهکودک ۲ مرد و یک زن به طرز معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافتند و با توجه به استنشاق دود، توسط تکنسینهای اورژانس حاضر در محل به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

رضایی افزود: میزان خسارت مالی و علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

 

هزار و ٨٠٠ آتش نشان در ٥١ ایستگاه در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد خدمت‌رسانی می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر