«مهدی طارمی» با عملکردی چشم‌نواز، موجبات برتری پورتو در دیداری خارج از خانه برابر فامالیسائو را فراهم کرد تا ستاره این تیم در این بازی لقب بگیرد.
کد خبر: ۱۳۰۰۵۷۸

ایرنا؛ بامداد شنبه از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های پرتغال، تیم فامالیسائو پذیرای پورتو مدافع عنوان قهرمانی بود و با حساب چهار بر یک شکست خورد.

«مهدی طارمی» همچون دیدارهای اخیر در ترکیب اصلی پورتو قرار داشت و بازهم با عملکردی درخشان، نقش اول را در پیروزی تیمش ایفاء کرد. طارمی ۲ گل به‌ثمر رساند و یک پنالتی گرفت.

مهاجم تیم ملی ایران در دقیقه ۱۳ در ضد حمله‌ای سریع از پاس «خسوس کرونا» استفاده کرد و گل نخست بازی را برای پورتو به ارمغان آورد اما هفت دقیقه پس از آن، «روبرت» از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۳۲ طارمی با خطای دروازه‌بان میزبان سرنگون شد که سیستم کمک داور ویدئویی موجب شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. «سرجیو اولیویرا» پشت توپ ایستاد و گل دوم پورتو را رقم زد.

این مهاجم ایرانی در دقیقه ۵۸ با ضربه سر موفق شد گل دوم و میهمان را به ارمغان آورد. «ژائو ماریو» هم در دقیقه ۹۰ زننده آخرین گل پورتو بود.

پورتو با برتری در این دیدار ۳۱ امتیازی شد و در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفت. هم اکنون، اسپورتینگ لیسبون با ۳۵ امتیاز صدرنشین است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها