حوادث مازندران؛ غرق شدگی

غرق شدن یک شکارچی در تالاب مرزون آباد

حوادث بوشهر؛ غرق شدن شناور

شناور ناجی بنادر بوشهر ۶خدمه شناور غرقی در خلیج فارس را نجات داد

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: شناور تجاری در مسیر دبی به بندر ریگ در خلیج فارس به سبب آبگرفتی دچار حادثه شد که امدادگران شناور ناجی بندر بوشهر ۶خدمه آن را از مرگ نجات دادند.
کد خبر: ۱۳۰۰۳۷۳
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به آماده‌باش شبانه‌روزی مرکز جستجو و نجات دریایی بنادر استان بوشهر اظهار داشت: شناورهای ناجی مرکز جستجو و نجات دریایی در بنادر این استان با تجهیزات و امکانات پیشرفته آماده خدمات‌رسانی به حادثه‌دیدگان در خلیج فارس هستند.
 
شناور ناجی بنادر بوشهر ۶خدمه شناور غرقی در خلیج فارس را نجات داد
وی از استقرار 6 پایگاه جستجو و نجات دریایی در نقاط ساحلی استان بوشهر خبر داد و گفت: در این مراکز امدادی 6 شناور ناجی با  امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته به همراه نیروی انسانی تخصصی به حادثه دیدگان در آبهای خلیج فارس امدادرسانی می‌کنند.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به عملیات امدادرسانی صبح امروز به حادثه دیدگان در خلیج فارس پرداخت و بیان کرد: در پی اعلام یک کشتی در خصوص رؤیت یک فروند شناور بقا در آبهای خلیج فارس بلافاصله هماهنگی‌های لازم انجام و شناور ناجی 20 به موقعیت اعزام شد.
قاسمی افزود: شناور ناجی 20 با حضور به‌موقع در مختصات اعلام شده و رؤیت شناور بقا توانست شش خدمه موتور لنج غرقی را از مرگ حتمی نجات دهد و در اسکله پارس جنوبی با سلامت تحویل مسئولان مربوطه کند.
وی اضافه کرد: بنابر اظهارات نجات یافتگان شناور یاد شده، موتورلنج باری  در مسیر دریایی دبی به بندر ریگ بوده که به‌علت آبگرفتگی شدید ناگهانی غرق شد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها