تیم فوتبال پیکان در ادامه عملکرد خوب خود در فصل جاری، برابر نساجی به برتری دست یافت تا به جمع مدعیان لیگ برتر اضافه شود.
کد خبر: ۱۲۹۹۸۲۵

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پیکان از ساعت ۱۵ امروز سه‌شنبه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف تیم فوتبال نساجی رفت که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید.

 

بازگشت پیکان در خانه برابر نساجی بحران زده

 

در این مسابقه تیم فوتبال نساجی توانست خیلی زود به گل برسد تا از حریف پیش باشد. کریم اسلامی در دقیقه ۷ برای تیم میهمان گل زد و این دیدار در نیمه نخست با همین نتیجه خاتمه یافت.

 

در نیمه دوم اما شاگردان تارتار که به دنبال جبران نتیجه بودند، در دقیقه ۵۵ توسط ابراهیم صالحی گل تساوی را به ثمر رساندند. در ادامه نیز در حالی که این دیدار با تساوی رو به اتمام بود، خودروسازان توسط فرزاد حاتمی در دقیقه ۸۴ به گل رسیدند تا کامبک آنها تکمیل شود. این مسابقه در نهایت با برتری ۲ بر یک خودرو سازان خاتمه یافت.

 

با این نتیجه پیکان ۱۶ امتیازی شد و به رده چهارم جدول رسید. نساجی هم با هشت امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

 

ترکیب پیکان

محمد دریس، امیرحسین جدی، آرش قادری، نادر محمدی، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، محمد نوری، امیر روستایی، سیدمحمد ستاری، مجید عیدی، اسماعیل بابایی

 

ترکیب نساجی

مهرداد طهماسبی، حامد شیری، مجتبی بیژن، حسن نجفی، آرمان قاسمی، سعید بیگی، محمود قائدرحمتی، فرزاد زامهران، مهرداد بایرامی، کریم اسلامی، مهدی نظری

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها